Iron Man 2 (2010)

Potitulková scéna 1 - Agent Coulson nachází v poušti Thorovo kladivo.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Potitulková scéna 1 - Setkání Tonyho a generále. Tony skládá tým, v kterém chce i Hulka.

Iron Man (2008)

Potitulková scéna 1 - Setkání Tonyho a Nicka Furyho.

Rampage Ničitelé (2018)

Svižné tempo, průměrný humor, bez překvapení a nadprůměrný Negan. Taková béčkovější Godzilla s lepšími efekty a nesmrtelným Dwaynem.

Pacific Rim: Povstání (2018)

Čínská objednávka je ve filmu až moc patrná a proto doufám, že už se žádného dalšího Pacific Rim nedočkáme.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Bohužel z celého filmu mě nejvíc zaujali dvě věci a to Jim Raynor, který tam byl asi 5 vteřin, a scéna s Vetřelcem to bylo dalších 10 vteřin. Věřím, že geekové jsou nadšení, ale můj šálek kávy to není. 140 minutová stopáž je opravdu mnoho, stačilo by 110 minut max.

Pásky z Nagana (2018)

Silná vzpomínka na turnaj století, kde hráli nejlepší hráči tehdejší doby bratři P. a V Bure, Fjodorov, Bourque, MacInnis, Lindros, Yzerman, Gretzky, Shanahan, Chelios, Modano, Hull, LaFontaine a proti ním Dominik Hašek. (Jméno, Počet obdržených branek za zápas, Procento úspěšnosti zákroků) - 1. Hašek - 1,00 - 96,13, 2. Roy - 1,5 - 93,53, 3. Štalenkov - 1,6 - 93,10.

Truman Show (1998) odpad!

To byla zas jednou sračka!

Tomb Raider (2018)

Mnohem uvěřitelnější verze oproti původnímu TR s AJ. První polovina filmu je vlažnější, ale od ztroskotání se nám to rozjede do správných otáček. Nová Lara Croft se snaží být mužskou verzí Indiana Jonse, což chválím a očekává akčnější pokračování, snad diváci podrží, protože Alicia a Roar se zaslouží pokračování.