Ant-Man (2015)

Potitulková scéna 1 - Odhalení obleku a hrdinky Wasp. Potitulková scéna 2 - Bucky a představení událostí k začátku Občanské války.

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

Potitulková scéna 1 - Hydra má Lokiho žezlo. První představení Quicksilvera a Scarlet Witch. Potitulková scéna 2 - Bucky si začíná vzpomínat na minulost.

Thor: Temný svět (2013)

Potitulková scéna 1 - Představení postavy Collectora a nakousnutí Infinity Stones. Potitulková scéna 2 - Thor se vrátil na Zemi kvůli Jane.

Captain America: První Avenger (2011)

Potitulková scéna 1 - Kapitán se téměř po 70 letech probere z komatu a setkává se svým nadřízeným, první Avengers jsou téměř kompletní. Potitulková scéna 2 - Kapitán boxuje a následuje upoutávka na Avengers.

Equalizer 2 (2018)

Pokud čekáte neporazitelného McCalla, tak přesně toho taky dostane, ale teď se snaží hrát více na dramatickou strunu než na tu akční. Samozřejmě nemějte strach akce je přiměřeně, na skoro 2 hodiny filmu, ale nečekejte tolik perfektních killu jako v prvním díle. Jednička je svižnější, přímočařejší a taky se v ní méně mysli. Na své si přijdou i fanoušci GoT. PS: Oberyne, ty oči jsou tvoje slabina.

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

Točit film se žralokem, kde není skoro žádná krev, mi přijde trošku nefér k pravěkému žraloku o velikosti jachty, ale peníze jsou peníze, takže nakonec chápu i rating PG-12. Co mi ale vadí je pomalá akce (tedy spíš skoro žádná) v první hodině filmu a když už čekáte, že se to konečně rozjede, tak se to rozjede tak nějak na půl a všechno zachraňuje Jason. A sem tam nějaký ten dobrý joke. Mám rád filmy se žraloky, viz Útok z hlubin, který je o třídu lepší a je tam i lepší obsazení na béčkový film, ale to charisma výborného Stathama tam chybí.

Mission: Impossible - Fallout (2018)

Je to povedené, všechno do sebe zapadá, ať od záporáka Supermana, příběhu, akce, rychlých aut a motorek. Ale ten zlatý hřeb tam prostě chybí. Nebránil bych se jít znovu do kina, protože tam toho bylo hodně, zároveň film ubíhal velmi příjemně a 147 minut mi vůbec nevadilo, naopak mi to přišlo adekvátní příběhu a všem hereckých výkonu. Od Cruise, ale už nic jiného nečekám. Věc, která mi tam chyběla, je určitě více vtipu a hlášek. Něco ve smyslu, Ethne ty snad létáš jako Superman, kdo se bude dívat, pochopí tuto narážku. Jo a ten IMAX má fakt něco do sebe, ale i tu cenu vstupenky. S odstupem času jasných 5*, dozrálo to.

Tajemství Formule 1 (2017) (TV film)

Pár zajímavých informací (např. Že po každém závodě se formule rozebere a zase skládá dohromady) se dozvíte i pár záběru pěkný záběrů do dílny Renault, ale žádná velká pecka tento dokument není.

Thor (2011)

Potitulková scéna 1 - Loki ovládl mysl Dr. Selviga, který zkoumá sílu Teseraktu. Avengers jsou blízko.