Uteč (2017)

Film, který mohl mít 30 minut a bylo by to i na 3 hvězdy.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Jednička Kigsmanů přinesla něco jiného a odlišného než se dnes točí. Dvojka se snaží jít ve stejným směru a to je ten problém už nemá čím překvapit. Navíc Julianne Moore se ani v nejmenším nepřiblížila skvělému SLJ z jedničky při porovnání s ním působí jako brambora. Nové postavy jsou velmi nevýrazné a mdlé, což filmu taky nepřidává žádnou hodnotu navíc. Jediné, co se povedlo, jsou soundtracky, které ve filmu zazní a sem tam nějaký ten vtípek. PS: Halle Berry tam taky hrála?

Král Artuš: Legenda o meči (2017)

Guy Ritchie převedl svůj mix filmů Sbal prachy a vypadni a Sherlocka Holmese na Sbal Excalibur a vypadni. Na mě to zkrátka fungovalo. Co mi vadilo, byla délka filmu, která mohla být kratší a film by byl údernější (čti akčnější). Více méně jsem dostal nadprůměrný film a těšil na celou sága filmů z fantasy světa, ale to co se stalo v kinech, nechápu! :-O. --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $175 / 146 / -29 milionů / 70 dní < 0,83 > násobek rozpočtu.

Temná věž (2017)

Když nic nečekáš nemůžeš být zklamaný. --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $60 / 109 / 49 milionů / 46 dní < 1,81 > násobek rozpočtu.

Živí mrtví - Série 7 (2016) (série)

S těžkým srdcem se přikláním k 4 hvězdám, ale celkově seriál už ničím dlouhodobě nepřekvapil. Jediným překvapením je Lucille a postava Negana, který trochu změnil zaběhnutý stereotyp.

Pátek třináctého (2009)

Kdyby tam přidali žánr sci-fi, uvažoval bych o jedné hvězdičce navíc.

Anthropoid (2016)

Anthropoid si zaslouží mnohem větší pozornost, než se filmu v konečném důsledku dostalo. Není to žádný megalomanský počin z Hollywoodu, a proto výdělek z filmu nebude to pravé. Pokud se chcete vrátit do doby druhé světové války a připomenout si temnou dobu Československa a prostředí Prahy, tak je film přesně pro Vás. Vyslovování českých jmen a příjmení zahraničních herců působí opravdu komicky v porovnání s českými herci.

Krotitelé duchů (2016)

Z celého filmu se povedla jenom jedna věc a to hudba. Absolutně jsem nepochopil, co ve filmu dělal Bill Murray a Sigourney Weaver, ale to nevědí ani tvůrci toho paskvilu (nepodařená napodobenina, zmetek). Všechno působí nedodělaným dojmem, jako by to byl nějaký nepovedený polotovar. A co tam sakra stálo 144 milionů dolarů? --- Rozpočet / výdělek / rozdíl / počet dní odehraných v kinech: $144 / 229 / 85 milionů / 104 dní < 1,59 > násobek rozpočtu.

Kosti a skalp (2015)

Zapomněli tam přidat žanr komedie. Bylo to tak zdlouhavé a nudné, že jsem musel zrychlit přehrávání z 1/s na 1,5/s.