Pán prstenů: Prsteny moci - Adar (2022) (epizoda) odpad!

To už nemůžou myslet vážně. Tohle už byl ultimátní odpad. Především akrobatické představení v táboru skřetů.

Sandman (2022) (seriál)

Po šestém díle jde kvalita bohužel výrazně dolů ale do té doby skoro perfektní. Závěr mi přišel že se snažil zbytečně ukazovat milion zvratů a propojení které ve výsledku vůbec nefungovaly a nemělo to kýžený efekt. Pořád ale solidní fantasy na 4 hvězdy.

Pán prstenů: Prsteny moci - Na moři (2022) (epizoda)

Na moři a pritom jediná jakž takž dobrá čas se odehrává mezi trpaslíky pod skalou. Ač je serial opravdu mizerný tak nechat se musí že Kazad dum soundtrack se povedl a za to jedna hvězda. Bohužel je to zatim jediný kvalitní kus hudby za 2 epizody. Je to prostě málo. Nevěřím že se kvalita může ještě nějakým způsobem zvednout. Všechny scény mezi lidmi, hobity a galadriel jsou neskutečně otravné utahané, umělé a nudné. Radši bych se díval na celý serial jen o trpaslicich než tohle.

Pán prstenů: Prsteny moci - Stín minulosti (2022) (epizoda) odpad!

No tragedie ale kdo upřímně čekal něco jiného. Všechno vypadá neskutečně uměle a nastrojeně. Cgi těžce podprůměrné, kostýmy příšerně umělé a nesmyslné. Meč který má delší rukojeť než čepel to vážně? Tolkien i Jackson zbraně tvořili dle historických předloh aby byly funkční aoe tady se na to z vysoka... No co ještě říct. Postavy zatím všechny do jedné nesympatické a umělé jako prostředí. Žádné pravé emoce, všechno působí jako špatné herectví. Celkově smutný pokus napodobit něco překrásného a epického končící jako tragická parodie.

She-Hulk: Neuvěřitelná právnička - Normální nával zlosti (2022) (epizoda)

Závěrečná scéna u soudu byla tak špatná že už to vypadá jako kdyby to psal 5 léty Marvel fanoušek. O celý ty sekvenci s brucem se ani nemá moc smysl bavit tam se ani jedna z postav nechovala logicky a spousta věcí nedávala absolutně žádný smysl. Není se čemu divit marvel serialy jsou jedna velká tragedie. Ono celkové Marvel zažívá neskutečný upadek od endgame.

Obi-Wan Kenobi - Část V (2022) (epizoda)

Flashbacky jsou jediná věc co se na epizodě povedla. Třetí sestra otravná a hloupa a ten zvrat byl cítit na kilometry daleko. Konec epizody naprostý nesmysl. Nesmysl nechat ji žít od vadera a nesmysl nechat na místě komunikátor. Scénář je prostě děravý jak cedník to už není normální.

Obi-Wan Kenobi - Část IV (2022) (epizoda)

Mam pocit že scenarista a režisér viděli ze star wars tak dvouminutový sestřih protože to jak si s tím vytírají prdel je nelidsky. Všechna logika letěla dávno z okna a stejně je děj nudně předvídatelný. Tohle měl být nejlepší serial ze světa star wars a nakonec je na absolutním dně. Škoda.

Batman (2022)

Neskutečný vizuální orgie to nejde popsat jinak. Tady se povedlo snad skoro všechno od castingu až po hudbu. Pattinson je naprosto výborná volba pro tuhle roli ale to musel vědět každý už od začátku.

Kingsman: První mise (2021)

Docela mě fascinuje kolik lidí nepochopilo o čem film je. Stěžují si tu na absenci kingsmanů ale vždyť tehle film byl vyloženě ukazka toho jak a proč kingsmani vznikli tak logicky se ta agentura nezformuje hned na začátku ale až na konci. Jinak klasický Vaughn. Výborná akce, skvělý vizuál, úžasné přechody a práce s kamerou a Několik nečekaných zvratů. Jen finální zaporaky bylo předvídatelné zklamání.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Absolutně nezvládnuté po režijní strance. To je tak když si vezmete námět a postavy na celou triologii a snažíte se je narvat do dvou hodin. Nejemotivnější scéna byla úplně na nule a nefungovala i díky předchozím filmům. Šlo z toho námětů vytěžit mnohem delší, kvalitnější a zábavnější film. Hrozná škoda.