Spider-Man: Homecoming (2017)

Bossfight na konci mohl být víc emotivná (Spider-man s Tobym) ale jina spokojenost. Keatonův záporák by byl vlastně v hrdina a kladná postava kdyby nebyl ve světě marvelu. Tvrdě pracující muž, který dělá co může aby uživil rodinu, ale je podveden vládou a bezohledným miliardářem a tak začne nelegálně podnikat aby nepřišel o dům a mohl zabezpečit rodinu. Z toho by bylo dojemné sociální drama.

Pán času - The Doctor Falls (2017) (epizoda)

ah co říct..... Perfektní konec Capaldiho doktora ..I dont wanna go...when the doctor was me....ale on nezregeneroval. Ten fakt že se nezměnil ten konec zase pohřbil bohužel. Je fajn vidět zpátky prvního doktora ale mohli to nechat na jindy a Capaldi mohl zregenerovat již v tomhle díle.

Wonder Woman (2017)

Jasný důkaz toho, že když to nedá DC Snyderovi dopadá to dobře. Bohužel se na tom z části podílel a je to poznat na tom jak zkurvil ten finální souboj hnusnym CGI a nepřehledným bordelem se spoustou výbuchů.

Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (2017)

Na můj vkus se to snažilo být až moc velkolepé a překombinované. zbytečně moc CGI. Celkem taky zamrzelo to co se stalo s Jackem. V novém díle totiž už je jen opilec a budižkničema. Nejvíc zklamaný jsem ale byl z toho že Jack za celý film ani jednou s nikým neskřížil meče. K původní triologii to má daleko a to hlavně díky velkému rozpočtu a skoro nulovému ději.

Proč? 13x proto - Sedmá kazeta, první strana (2017) (epizoda)

Achjo. Poslední epizoda zklamáním. První půlka kde se ukazuje ještě Hana je skvělá ale pak to začne ztrácet tempo a scénáristé musí ryche uzavřít konce všech postav a podle toho to taky vypadalo.Závěr s odjezdem do západu slunce ani nekomentuju.

Ples příšer (2001)

Na první shlédnutí slabší než jsem čekal ( přiznám se důvodem proč jsem na to koukal byl můj oblíbenec Heath). Uvidíme co na podruhé dám tomu chvílku čas a zkusím to pak znovu třeba se mi to zalíbí.