Jurský svět: Zánik říše (2018)

O pár minut kratší a nikdo by se nezlobil. Jinak celkem fajn akční film u kterého nesmíte moc přemýšlet.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Vaughnovi akční scény mě niky neomrzí. Obzvláště ta poslední se neuvěřitelně povedla.

The Defenders - Fish in the Jailhouse (2017) (epizoda)

Nejsem si jistý jestli je to Iron fist nebo nějáký bezdomovec co má v ruce žárovku. Vždyť tenhle "mistr" bojového umění dostane nařezáno od každýho koho potká a navíc je neskutečně vymletej.

Hra o trůny - Drak a Vlk (2017) (epizoda) odpad!

Nevíte co udělat s jedním z nejchytřejších a nejprohnanějších charakterů v serialu? Tak ho bezdůvodně a trapně zabijte vždyť o nic nejde.

Preacher - Holes (2017) (epizoda)

Celkem rád bych viděl spin-off o Cassydym.

Horší už to nebude (2006)

SPOILER!!! (radši to sem napíšu i když se asi o spoiler nejedná ale nechci nikoho naštvat) Jedna jediná chybka. Film i kniha měli být zakončeni "Harold Crick byl...". S tímhle otevřeným koncem by byl film perfektní ale i tak je to velmi originální námět, který se velice líbí a film by si zasloužil i o trošku lepší hodnocení.

Dunkerk (2017)

Neuvěřitelná atmosféra panuje u tohoto snímku. Nolan opět dokazuje, že je výborný tvůrce. Musím také poznamenat že mě velmi mile překvapil výkon Harryho Stylese.

Preacher - Dallas (2017) (epizoda)

Trošku slabší epizoda ale pořád fajn. Radši bych už zas sledoval hledání boha.