Twilight sága: Zatmění (2010)

Jedna hvězda za ten fajne boj... i když si to stejně asi rozmyslím a dám odpad, protože je to hnus velebnosti.

Bert & Dickie (2012)

Jednoduchý, milý snímek od ktereho jsem moc nečekal a proto byl krásným překvapením. Není to žádný obrovský trhák upozorňující na sebe pul roku dopředu díky čemuž si to taky užiju, neznam nic předem. Matt mi ukázal že není jen potrhlý doctor, ale že dokáže zahrát i odlišnou roli.

Společnost mrtvých básníků (1989)

Musím uznat že film a především jeho konec mě dostal do kolen......Kapitáne, můj kapitáne......na to se jentak nezapomene.

Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)

Je až neuvěřitelný jaká kravina a komedie tenhle serial je ale zároveň vám dokáže zahrát na city a dohnat vás k slzám. PS. Právě jsem dokoukal poslední díl 8.serie a musím říct že je to dokonalej konec, takže nevidím jediný důvod koukat se na 9 serii.

Legendy zítřka - Leviathan (2016) (epizoda)

Všechno bylo poměně ok tak za 3...dokud se zase neprojevila má ""oblíbená"" Hawk girl. Ta herečka i postava je jediná slabina tohohle serialu a už od samotného začátku mě tam vyloženě vadí a na její smrt čekám jak na smilování. Tak snad se někdy dočkám.

Pán času - The Time of the Doctor (2013) (epizoda)

Páni....pro mě to bylo celou dobu za 5 hvězd. Důstojné a srdcervoucí rozloučení se Smithem, jakožto mým nejoblíbenějším doktorem, podtrhla skvělá jeho záverečná řeč, Amy i Long song v pozadí..... Prostě jsem neměl slov do té doby než se zregeneroval. Čekal jsem trošku dramatičtější regeneraci která, společně s tím že během vteřiny co se oběvil sa scéně Capaldi se všechno změnilo z vážného až dojemného tempa do akční komedie, tenhle díl trochu uzemníla. Ale i tak dám plný počet. Na Smithe budu vždycky vzpomínat jako na nejlepšího doktora a vůbec bych se nezlobil kdyby se ještě v nějáké epizodě vrátil. "Všechno co jsi, je pryč během okamžiku. Jako dech na zrcadle...... Každou chvíli sem přijde......Doktor.....Jo a vždycky budu. Ale časy se mění a já musím taky. Všichni se měníme, když se nad tím zamyslíš. Všichni jsme rozdílní lidé napříč naším životem. A to je v pořádku, je to dobré, musíš se stále posouvat, dokud si pamatuješ všechny ty lidi, kterými jsi býval." jak řekl nezapomenu ani řádku z tohohle....krásný rozloučení :)

Rychle a zběsile 7 (2015)

Bohu dík že jsem se stihl opít před začátkem toho filmu, jinak by se to nedalo ani dokoukat........1 hvězda je za ten song, kterej je jediný dobrý na tom filmu.

Deadpool (2016)

Je to nevkusné, sprosté, urážející, zkažené a plné násilí......... ALE TO JE SAKRA DOBŘE!!!!!! Přesně takového Deadpoola jsem si ve svých mokrých snech představoval. Ta správná kombinace fekálního humoru spolu s pořádnou dávkou krutosti a obličejem Ryana dává Wadeu Wilsonovi alias Deadpoolovi dokonalou podobu z mých snů! Byl jsem na tom celkem 3x a ani jednou jsem nelitoval klidně bych na to do kina šel i po čtvrté, kdyby byla příležitost a peníze. Řval jsem zkrátka od začátku do konce smíchy u všech 3 promítání. Tedy až na scénu s mezinárodním dnem žen.