Duna (2021)

Bez skvělé hudby, detailního zpracování vizuálních a zvukových efektů, neodfláknuté režii by se jednalo o naprosto průměrný film. Jde vidět, že se především Denis snažil upoutat diváka atmosférou filmu. Má to jistý nádech, ale určité pasáže mi přišli natažené. Divák u nich mohl ztrácet pozornost, protože se v určitých momentech vůbec nic nedělo, a pak v určitých momentech nastalo mnoho zvratů. Ale jedná se o poctivě zpracovaný snímek. Asi si ten film tolik nevychutnáte na běžné televizi. :D

Simpsonovi - Homerland (2013) (epizoda)

Celá epizoda je tzv parodie na Homeland (Ve jménu vlasti). Znalci tohoto seriálu se určitě nad touto epizodou pozastaví a pobaví se některým momentům. Chyběla už jen účast Claire Danes. :D

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Začátek seriálu měl určitou šťávu a stejně tak průběh, ale v polovině seriálu mě to už tak nebavilo, protože nebylo komu fandit, jelikož za mě ze všech představitelů byli zrůdy a v závěrečném rozuzlení zápletky jsem byl doslova namíchnutý jak minisérie skončila. Logika na konci šla někam k čertu. Ale rozjezd byl dobrý. To se musí nechat. Ale nejedná se o originální seriál. Je to defakto vykrádačka Hunger Games a Únikové hry, kterou absolutně nenávidím. 3 hvězdy. Měním ze 3 na 1, protože lidi to zkoušejí hrát v reálu a stalo se to děsně populární u dětí ve věku od 9 do 14 let. V tomhle věku velice nebezpečné pouštět dětem tento seriál.

Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)

Zkusil jsem první dvě epizody a myslím, že jsem skončil s tímto serošem. Neměl jsem žádné očekávání od seriálu, ale jelikož to má žánr komedie, tak jsem čekal, že to bude aspoň trochu vtipné. Hlavní postava Jerry Seinfeld je komik bez humoru, kterému se možná lidi smějí nad jeho stupiditou. Snaží se být vtipný, ale není a do svých komických vystoupení promítá svoje osobní dilema co se týče se vztahem k ženám, že to možná hraničí až se sexizmem, ale to je můj názor po dvou dílech. Třeba to každý vidí úplně jinak. Bohužel mě neudržela na pohovce ani Julia Louis-Dreyfusová, kterou mám jako herečku rád. S těží jsem dal první dvě epizody a na další si fakt netroufám. 2 hvězdy. Sorry.

Atropa (2018) (seriál)

DUST má fakt divné filmy a seriály, ale tohle je první seroš, co jsem od nich dokoukal až do konce. Příšerný scénář a trapné dramatizující zakončení epizod si v téhle sedmidílné minisérii užijete dost. Co mohu říci, že je pozitivní, tak jsou CGI efekty a kamera. Vizuál seriálu zvládnutý, ale děj je neuvěřitelná nedomyšlená pitomost. Ani jednu z postav jsem si neoblíbil. Bylo mi lhostejný jak skončí. 2 hvězdy.

Mrtví neumírají (2019)

Nechávám jednu hvězdu za Tildu. Její postava mě v tomto filmu fakt pobavila (hlavně v samotném závěru).

Zpátky do školy - Série 1 (2009) (série)

Při prvním sledování této série jsem dal 4 hvězdy jelikož, když jsem sledoval seriál poprvé, tak jsem se nechytnul pilotu, ale po rekapitulaci jsem si uvědomil jak je tato série geniální. První zvonění je udělané tak, že nového diváka neosloví, ale fanouška při rekapitulaci ano.

Zpátky do školy - Série 6 (2015) (série)

Srdcervoucí odchod jedné z mých nejoblíbenějších postav Shirley, kterou ztvárnila Yvette Nicole Brown. K tomu všemu nedošlo ani k důstojnému odchodu postavy. Došlo jen ke zmínce v první epizodě této série.

Zpátky do školy - Série 5 (2014) (série)

A došlo k tomu. Po rozepřích mezi Harmonem a Chaseem došlo k odstranění jedné z důležitých postav seriálu, která změnila směr seriálu ve kterém se postupně rozpadala celá skupina. Další kdo odešel na začátku seriálu byl Donald Glover, který ztvárnil Troye.

Zpátky do školy - Série 4 (2013) (série)

Po uvědomění, že došlo ke konfliktu mezi Danem Harmonem a Chevy Chaseem, jsem si všiml, že postava Piercee byla lehce vytlačována v průběhu a zesměšňována ke konci této série. Dost mě drtilo, že tato jejich rozepře začala ničit tak skvělý seriál.