• Krátkometrážní

Next (2007)

Capina. Jedno klišé za druhým. Nic nového. Filmaři se ani neobtěžovali ztvárnit atomový výbuch, který by nastal (nenastal). Bylo by to dobré kdyby tam nebylo asi tak 185 scén které by působí jak dávidlo... není hamba si během toho trochu zdřímnout

Povídky z kuchyně (2003)

Tak trochu "jiný" film. Zvláštně komický - rozdíly mezi Nory a Švédy a narážka na Finsko. Takový tichý skandinávský malofilm.

Kostka 0 (2004)

Na první pohled docela - chytře - zpracované. Ale chyba lávky, jak sem se nad dějem trochu zpětně zadumal, přišel mi dost chabý. Efekty taky žádná sláva. Shrunuto - slabší verze slavného brášky.

Pokojská a milionář (2004) (TV film)

Dopustím se svatokrádeže ale sem se prostě nedá dát jiný komentář než... cituji: " Jaké to je? Co, Smrt? Jako dovolená s partou němců."

Hvězdná brána: Atlantida (2004) (seriál)

Nechci být hnidopich, ale tohle je naprostá hrůza! Není v ničem zajímavější, nebo originálnější než závěrečné série SGC a to byl fakt kabaret. Stále to samé, stejný styl děje (zápletka, krize, řešení (něco modifikujeme, použijeme ztracenou technologii a ta nás zachrání). A co mě nejvíc vadí... Hlavní postavy jak vystřižené z reklamy na nový kondicionér.

Ztraceni (2004) (seriál)

Seriál který je zaměřený na řešení nějaké záhady a který stejně nikdy neskončí, záhadu nevyřeší a zamotává se čím dál víc, kdy divákovi je už jasné že logické řešení není si nezaslouží dobré hodnocení ať už je natočen sebelíp. Jak by to bylo krásné kdyby to skončilo smysluplně po 2. sérii.

Hrdinové (2006) (seriál)

Musím říct, že první 4 díly které sem viděl, na mě zapůsobily dost špatně a ještě ktomu klesající úrovní. Strašný gotzimix bez logických propojení, každý řešený problém se během svého řešení rozdělí na několik dalších a po čase už se vytratí zpětná vazba a sní smysl.

Tři malá prasátka (1933)

Dost kýčovitá pohádka ale vpodstatě vystihuje klasický příběh o třech prasátkách, které si staví své domečky a posléze bojují s hladovým vlkem.

Saturnin (1994)

Tuto geniálně legrační knihu je opravdu těžké převést na filmové plátno, protože je psána způsobem zcela unikátním a dokonale knižním. Podle mého názoru je film v rámci možností povedený. Zachycuje vtipně možná 1/10 z originálu, to kupodivu stačí.

Čiči ariki (1942)

Tetno kulturně poznávací náhled do japonských tradičních hodnot mě bohužel vůbec nezaujal. Úmyslně zdlouhavé scény se míjí účinkem jelikož se za celý film nedočkáme jakéhokoliv zvratu ani překvapení.