Pirát Blackie (1971)

Vcelku zbytečný film. Jak bývá zvykem u komedií této dvojice, směji se téměř po celou dobu jejich filmu, ale tady ani omylem. Párkrát jsem se pousmál a hlavně jsem se nehorázně nudil. Bohužel, pro mě zklamání.

Ong bak 2: Pomsta (2008)

Příběh, který je na většině místech suchý a velice skvělé bojové scény, které ale nemůžou bohužel zachránit celý film.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

James Cameron je mistrem svého oboru. S akčňáky to prostě umí a spolupráce s Arnoldem naprosto vychází. Rozhodně jeden z nejlepších filmů akčního žánru.

Lesní duch (1981)

Horror s pekelně děsivou atmosférou. Na tu dobu, ve které vznikl to je opravdu brilantní kousek.

Jurské komando (2008) odpad!

Film, který je naprosto k popukání. Říkám si jestli tvůrci tohohle filmu a jim podobných nebyli náhodou v době natáčení pod vlivem nějakých omamných látek, protože není možný, aby někdo takovou ptákovinu natočil. Škoda pěnez na takový nesmysly!!!

Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)

Harrison Ford si opravdu uměl skvěle vybírat filmy. Režiséři jako Spielberg, Lucas, Scott aj. z něj udělali filmovou hvězdu. A tento snímek je toho důkazem. Společně s čiperným tatíkem v podání Seana Conneryho zde vytvořily nezapomenutelnou dvojici.

Star Wars: Epizoda V - Impérium vrací úder (1980)

Po zhlédnutí Nové naděje jsem se nemohl dočkat až zhlédnu další epizodu. A byl jsem velice překvapen. George Lucas to tentokrát sice nevedl, ale jak je vidět filmu to nějak neublížilo. Podle mě zatím nejlepší díl.

Batman a Robin (1997)

Zatímco Tim Burton natočil úchvatný dobrodružný film s netopýřím mužem, tak Joel Schumacher natočil smutnou komedii. Něco tak hrozného jsem opravdu dlouho neviděl. Taky velice lituju Arnolda, že vůbec přijal tak otřesnou roli.

Mumie: Hrob Dračího císaře (2008)

Změna režiséra, hlavní herečky, mumie, prostředí...... a nevím ještě čeho neudělalo moc dobré pokračování série. Hlavně ta zvracející kráva to pořádně pohnojila.

Pochoduj nebo zemři (1977)

Žánr, který pro Terence Hilla není typický. To jest dobrodružné drama. A spolu s Genem Hackmanem taktéž v hlavní roli se jedná o opravdu povedený film.