Přátelé (1994) (seriál)

Tento seriál se prostě nedá nenávidět. Kult jako vyšitý.

Vlasy (1979)

Nejlepší muzikál, který jsem viděl.

Doba ledová: Mamutí drcnutí (2016)

Už jen víceméně zbytečné pokračování. Jediná postava, která zde "pracuje" naplno je Scrat se svými šílenými úlety, tak jako v předešlých dílech.

Tom a Jerry (1940) (seriál)

Tato dnes již legendární dvojka, mě bavila jak v dětství, tak i dnes a denně, když na ně kouknu v telce. Skvělá a nefalšovaná zábava, která neomrzí.

Karate tiger 4: Král kickboxerů (1990)

Oproti předchozímu dílu, je tento celkem vydařený. A značný podíl na jeho úspěchu má hlavní záporák v podání Billyho Blankse.

Počátek (2010)

Naprosto čistá fantazie. Co Nolanovi přijde pod ruce, z toho vznikne něco úžasného. Ovšem po prvním zhlédnutí, dosti obtížné na pochopení.

Lesní duch (2013)

Tenhle remake, je dost špatným pokusem o návrat k původnímu Evil Dead od Raimiho. Rozhodně se vždy budu přiklánět právě k němu.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Dlouho očekávaný návrat McClanea, byl vcelku pozitivní. Akce je celkem na dobré úrovni a hlášky jsou dosti pikantní. Prostě Bruce válí téměř jako za mlada.

Italský hřebec (1970) odpad!

Tehdy neznámý Sly, si zřejmě chtěl přivydělat a klesl na takovou úroveň, že šel i do porna.

Pátek třináctého 9 (1993) odpad!

Tvůrci to měli zabalit, už po čtvrtém dílu, protože od té doby sérii zmrvily jak jen mohli. První tři díly, taky nebili nic extra, ale aspoň koukatelné, za to ty další a hlavně tenhle byli už jen děs a běs.