Logan: Wolverine (2017)

Nejdospělejší, nejdrsnější, nejkrvavější a nejlepší z "Wolverinské trilogie". Musím se, ale přiznat, že jsem čekal něco podobného jako v roce 2013. Nakonec jsem byl ale mile překvapen. James Mangold se z minula poučil a udělal rázný krok vpřed. A Hugh Jackman spolu s Patrickem Stewartem bavily svými postavami nádherných 17 let a myslím, že se rozloučily nejlépe, jak jen mohli.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Nehorázně otravné dialogy, nesympatické postavy (samozřejmě s vyjímkou Kurta Russella, ten je skvělý)......autohoničky a kaskadeřiny paráda. Jinak asi oficiálně nejhorší Tarantino.

Pátek třináctého (2009)

Já nevim, ale prostě mi přijde, že do čeho se Bay vloží jako producent to skončí katastrofou.

Ronin (1998)

Svižné akce, parádní autohoničky, zběsilé přestřelky... De Niro a Reno vévodí a Jan Tříska v mini roličce rozhodně nezklamal.

Maigret - Maigret a případ mrtvého muže (2016) (epizoda)

Atkinson, je znám pouze svými comedy rolemi, ale vážná role Maigreta mu naprosto sedla. Jako by byla připravená přímo pro něj. Jen škoda, že takových nemá více.

Ledová sezóna (2016)

Rok 2016 animákům moc nepřál a tenhle je z nich úplně nejhorší. U mě to bez řečí a na celé čáře vyhrálo určitě Zootropolis.

Posel budoucnosti (1997)

Ze začátku to vypadalo, že se bude jednat o celkem slušný snímek, ale když začal Kevin Costner roznášet poštu to šlo od desíti k pěti. Nějaká ta dobrá scénka se občas objevila, ale jinak žádná sláva.

Mstitelé (1998)

Ani hlavní herecké trio, moc nenapomohlo k lepšímu hodnocení.

Grinch (2000)

Podle mě společně s Hádankářem je Grinch jednoznačně nejhorší rolí Jima Carreyho.

Battle Royale (2000)

Takový předchůdce Hunger Games. Ovšem o něco více krvavější a násilnější, ale já se zde bavil mnohem více.