Resident Evil: Odveta (2012)

Je to čím dál horší. Myslel jsem si, že horší než Afterlife to být nemůže, ale to jsem se mýlil. Zánik tak zůstává nadále tím nejlepším z celé série a já jsem zvědav co Anderson udělá se šestým pokračováním.

Resident Evil: Zánik (2007)

Zatím nejzdařilejší Resident Evil. Velice slušná akce, masky, hudba. A pouštní prostředí mi připomínalo to ze Šíleného Maxe.

Zkažená mládež (2007)

Tenhle snímek názorně ukazuje, kam až to dnešní školství dopracovalo a kam ta bestialita dnešních dětí může zajít. A bohužel, ve většině případů to tak skutečně je. Každou scénku, jak toho nebožáka (později vlastně dva) šikanovali, jsem dosti silně prožíval. Kruté, ale pravdivé drama ze školních lavic.

Apocalypto (2006)

Dosti drsný film, ale na to jsem od Mela Gibsona zvyklý už z dřívějška. Po zhlédnutí jsem si odnesl neuvěřitelný zážitek a rozhodně se na něj v nejbližší době opět kouknu. Společně se Statečným srdcem je to nejlepší Gibsonův režijní počin.

Herkules (1995) (seriál)

Když to tak vezmu, tak Herkules je ve většině případů, lepším seriálem než Xena.

Meč v kameni (1963)

Další z mých kazetových zážitků. V dětství jsem Meč v kameni viděl nesčetně mnohokrát. Není to tak vyvedený příběh od Walta Disneyho, jako ty ostatní, které jsem dosud viděl, ale na druhou stranu jsem sklamán nebyl.

Prci, prci, prcičky (1999)

Mnozí to považují za kultovní záležitost. Já v tom vidím pouze buranskou komedii pro nedospělé.

Operace: Zlomený šíp (1996)

Zlomený šíp už nemá takovou úroveň jako ostatní Woovy filmy, ale pořád je to lehce nadprůměrná podívaná.

Vyvrženci pekla (2005) odpad!

Příliš brutální, úchylná hovadina s nevkusným dějem........nic víc.

Zootropolis: Město zvířat (2016)

Po nepovedeném Ledovém království, přišla od Disneyho další rána mezi oči, ale tentokrát v tom dobrém slova smyslu. Zábava, která potěší nejen dětského diváka.