• Thriller

Rocky IV (1985)

Ty zápasy samotné sice vypadají dobře, ale jinak je ten film ze Stallonovy strany přehnaně nacionalistický až propagandistický (zlí blbí Rusové a mírumilovní Američani) a některé pasáže se měli raději vynechat. Souhlasím s tím co tady napsali uživatelé Anglie a Cubinho a do určité míry taky Mashak.

Škola svádění (2006)

Dost průměrný film, který originalitou zrovna nepřetéká. Párkrát jsem se sice zasmál, ale vidět to jednou mi stačí. Dávám tak 50%

Vetřelec vs. Predátor (2004)

A příští díl by se mohl jmenovat třeba Vetřelec versus Predátor versus Řidič slečny Daisy, ale ještě lepší by bylo Predátor a banda vetřelců versus má bývalá učitelka matiky...

Let vetřelce (1991)

Po technické stránce dost nevyrovnané, některé bojové záběry jsou i na béčko slabé (připomnělo mi to videohry) a jiné se zase povedli celkem slušně. Prostě vzato je to jeden z mnoha amerických hrdinských eposů, tak trochu něco na způsob Top Gunu. A nezachrání to ani Danny Glover.

Redakce (2004) (seriál)

Není to seriál, který bych si nahrával, abych si ho mohl pouštět ve volném čase, ale při současné konkurenci (Ulice, Pojišťovna štěstí a jiné) a na to, že to natočila NOVA to ujde. Já to v létě 2008 používal jako kulisu, když jsem při tom dělal na počítači a rozhodně jsem nebyl zhnusen. Pro odpolední vysílací čas je to celkem vhodné.

Maharal - Tajemství talismanu (2006)

Myšlenka dobrá, provedení pokulhává. Celkem dobré po výpravné stránce, ale třeba co se herců týče, si myslím, že se z toho dalo dostat víc. Pro mě jsou to lepší 2 hvězdy.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Trochu zklamání. Žádné velké záhady nečekejte. Nešlo poznat co je vlastně hlavním tématem, jestli vyšetřování ohledně nezvěstných nebo probírání soukromých záležitostí a problémů Muldera a Scullyové. Spíš to vypadalo na to druhé. Kvalita je na úrovni slabších dílů asi tak z posledních 2 nebo 3 sérií seriálu.

Kanadská noc (2008) (TV film)

Film je čistý průměr, ale výkon Veškrnové po dlouhé pauze je úspěch.

V Bruggách (2008)

Dobré po herecké stránce, ale dějově chudé. A co to vlastně bylo za žánr si taky nejsem jistej.