• Thriller

Gattaca (1997)

Adolf Hitler by měl z této společnosti radost.

Buffy, zabíječka upírů (1992)

Bral jsem to v prvé řadě jako parodii a ne jako horor a s tímhle přístupem mě to i celkem pobavilo. Do jisté míry musím souhlasit s uživatelem klokyn. Hezké byly i proslovy v závěrěčných titulcích: "Myslím, že studenti získali velmi cennou zkušenost, kromě těch mrtvých samozřejmě" nebo "Měli takový dlouhý ostrý zuby a kousali a trhali, myslím, že to byli republikáni."

Columbo - Nebezpečná hra (1973) (epizoda)

Kdyby někdo vydal DVD Best of Columbo, tak tenhle díl tam nesmí chybět. A s uživatelem packa nesouhlasím. Těch detailů sem si všiml taky a vůbec mi nevadili.

Smrtící epidemie (1995)

Hned se jdu nechat naočkovat než mě někde křufne nějaká vopice!

Letopisy Narnie: Princ Kaspian (2008)

Byl jsem na tom v kině. Vidět to doma, tak by to hodnocení bylo možná nižší, na plátně je to přece jen něco jinýho než DVDéčko.

Nikdy neprohrát (1978)

Minimálně jedna hvězda patří tý opici (myslím tím toho orangutana, ne Eastwooda).

Král Kalifornie (2007)

Smíchy se sice nepotrháte, ale jako oddychovka je to dobré. Film není založen na nějakém propracovaném scénáři (příběh je vlastně primitivní), ale stojí na výkonu Douglase a Evan Rachel Wood (která pro mně byla do teď neznámá) hraje taky dost sympaticky.

Choking Hazard (2004)

Naprosto chápu všechny, kteří dali jednu hvězdu nebo odpad a napsali, že je to blbost, hranice mezi stupiditou a vtipnou zábavou je u tohoto druhu humoru doopravdy hodně tenká. Ale mě to pobavilo.

Černá kniha (2006)

Má to pomalý rozjezd, ale je to s postupujícím časem nápínavější a napínavější a hlavně mi už dlouho u žádného filmu nebyla tak sympatická hlavní hrdinka. Verhoeven má prostě čich na obsazování herců což potvrdil už mockrát a příběh se mu taky prostě povedl.

Srdečný pozdrav ze zeměkoule (1982)

Velice dobrá a hodně nedoceněná československá komedie. Ideální pro chvíle odpočinku. A zapasovali tam i Cimrmana!