Logan: Wolverine (2017)

Původně jsem chtěl dát jen tři hvězdy, ale pak jsem se druhý den probudil a začal si film zpětně přehrávat a musím říct, že je tam spousta skvělých momentů a poslední záběr krásně zakončuje jednu filmovou kapitolu.

David Brent: Na turné (2016)

Jediné co mě vadí na celém office je to, že na Brenta lidi reagují stejně - stojí a koukají. Přitom právě z těch reakcí by šlo vytřískat mnohem víc. Jinak je to ten starý dobrý Brent kterého jsme si oblíbili. Jeho pousmání nad vlastními vtipy je genialní

Pasažéři (2016)

První půlka dobrá, druhá klasická. K tomu neskutečně stupidní hudba

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Jak řekl Pomo " jiné star wars". To ale neznamená že horší! naprosto napínavé bez hluchých míst. A upřimě vy trubky, čekali jste, že bych mohl dát méně jak 5 hvězd?

Mladý papež (2016) (seriál)

Mladý papež je genialní v mnoha ohledech. Hudba která dokonale doplňuje obrazy, obrazy které perfektrně sedí do poetického světa Vatikánu a příběh, který je tak jinak pojatý než všechny ostatní seriály. A Open scene kdy jde Jude Law kolem obrazů je neuvěřitelný.

Noční zvířata (2016)

Pokud budu muset čekat dalších sedm let na Fordův film, tak mi to nevadí. Protože na něj se opravdu vyplatí počkat.

Sully: Zázrak na řece Hudson (2016)

V době kdy se lidi více nesnáší než milují, přichází Sully od Eastwooda ( je mu už 86 LET!) a ukazuje nám takovou tu čistou lásku k řemeslu a k lidem. Bez politických vlivů a ostatních kravin. Dobrá práce

Dokonalý smysl (2011)

Poslední okamžiky jsou ty nejsilnější. Dokonalý smysl je jeden z nejsilnějších snímků co jsem viděl. Kolik radosti je v jízdě na kole, kolik štěstí je v tom, když se otírá tvář o srst. Ps: všimněte si těch krásných detailů světa bez smyslů. Popsané dlaždičky v kuchyni, světlo při objednávce, aneb člověk se přizpůsí všemu. Celý film je vlastně o víře v člověka a to je na něm to krásné.

Celebrity s.r.o. (2015)

věřím, že na papíře to může vypadat dobře. Když to ale veme do ruky netalentovaný režisér, a hlavní partneři jsou jako úvod filmu, tak to nemůže dopadnout dobře. Smutné

Polednice (2016)

Upřímně? Hezky natočené osmdesátípěti minutové záběry na pole a mračící se dítě.