Bohové Egypta (2016)

Egyptská mytologie potkává drsný svět Bronxu což znamená tři věci: všichni mluví cool, drží zbraně naležato a Ra je Geoffrey Rush

Lída Baarová (2016)

Tak Lída Baarová je bohužel velice špatný film. Směšný v momentě kdy by směšným být neměl televizni, kdy by měl být filmový a naprosto strašně zahraný. Jediná hvězda je za Simonu Stašovou která byla naprosto uvěřitelná.

V zajetí démonů 2 (2016)

O hodně lepší jak první díl. A herecké výkony všech dětí byly úžasné! Jejich paruky však nikoliv

Orel Eddie (2016)

Nejsem optimista. Očekávám vždy to nejhorší. Člověk se pak nezklame. Co ale předvedl Eddie to byla nádhera. Celou dobu jsem se usmíval a připadal jsem si opravdu spokojený. Film je klasické poselství že když se chce tak jde všechno!

KAMU ve Vietnamu (2015) (pořad)

Kdyby z nás nedělal vypravěč úplné kretény tak by to mohla být poměrně zábavná jednohubka o Vietnamu, jeho zvycích a chutích. Kamu je poměrně sympatická, ale bohužel postrádá talent vystupování v televizi.

Kolonie (2015)

Daniel Bruhl výbornej o tom žádná! tomu bych věřil úplně všechno. Zato Emma Watson strašně. ale opravdu strašně ( hlavně v první půlce ) přehrávala. Nevim proč ale z nějakého důvodu jsem si vzpoměl na film Argo ( asi podobnost SPOILER: s koncem) kterej byl o dvě až sedmnáct tříd lepší.

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Abych se přiznal už mám těch komiksovek dost. Všechno je to na jedno brdo ať už jste DCčkáři nebo Marvelovci (ok DC nemá potitulkovou scénu) ale jinak je to pořád to samé dokola. Batman není o nic horší jak kapitáni amerika, dvojka ironmana, ohodně lepší jak Green lejtrn a hlavně úplně zapoměníhodný jako avengers. Vypadá to teda na kvalitní sérii justice league. PS: Deadpool taky stál za starou bačkoru. U mě prostě jednoznačně ze všech komiksovek vedou Strážci Galaxie PSPS: Ezra miller jako Flash? sice se to vědělo dlouho ale až teď vidím jak je to hloupý nápad

Chcete být milionářem? (2016) (pořad)

Bohužel Marek Vašut je lidový vypravěč a spíše se hodí na bavení posluchačů u hospodského stolu než na moderování Milionáře. Jinak třikrát hurá za to, že se nova odhodlala vrátit k téhle soutěži!