NON-STOP (2014)

Tak dobrou první polovinu filmu už jsem dlouho neviděl, ale pak v závěru přišel doopravdy velice špatný zvrat a všechno zkazil. 60%

Nebezpečná laskavost (2018)

Zajímavý film. Velice dobré výkony hlavních hereček, na kterých film stojí. Podobnost se Zmizelou je tu více než patrná a proto je film ze začátku docela předvídatelný. Každopádně mix komedie a thrilleru, což není zrovna typická kombinace zde výborně funguje. Největším mínusem je pro mě velice překombinovaný závěr. 68%

Lucifer (2016) (seriál)

Skvělá oddechovka. Kriminální případy v jednotlivých dílech jsou sice celkem jednoduché a vrah se dá často odhalit, ale kvůli skvělému homuru to zase až tolik nevadí. Ale jakmile je případ odstaven na pozadí a hraje se víc na nadpřirozeno tak je to daleko lepší. První série dobrá, druhá série lepší, třetí slabší průměr, čtvrtá fantastická. 83%

Dark (2017) (seriál)

Pro mě je to jeden z nejlepších seriálů, které byli kdy netočeny. Takhle propracovaný příběh jsem už opravdu dlouho neviděl a navíc je tu od začátku do konce fantastická atmosféra, která nutí pustit si další díl co možná nejdříve. Druhá série to celé ještě vylepšuje a já doufám, že třetí série nezklame a přinese nám skvělý závěr pro seriál který si to zaslouží. 97%

Upgrade (2018)

Velice příjemné překvapení, čekal jsem nějaké průměrné béčko, ale dostal jsem chytrý film, který si udržuje vysoké tempo a dokáže vyprodukovat i zajímavý závěrečný zvrat. 80%

Já, legenda (2007)

Místní hodnocení příliš nechápu. Jistě, Will Smith podává dobrý výkon, ale to samo o sobě nestačí. Film plyne příliš pomalu a často nudí. Když už to vypadá, že se to zlepší a film nabere solidní tempo tak všechno zkazí velice špatně napsaný konec. 35%.

Circle: Uzavřený kruh (2017)

Celkem zvláštní film. Námět je dost originální, ale zpracování potenciálu nevyužilo. Herci byli dobří a film vypadá ze začátku zajímavě, ale přece jenom není to úplně domyšlené. I přesto je to ale celkem dobrý film. 70%

Cizinec ve vlaku (2018)

Takové klasické akční béčko. Je to trochu takové Non-stop ve vlaku, ale stejně se mi to líbilo víc než Non-stop. Možná za to mohlo lepší herecké obsazení, ale spíš závěr. Protože tam kde tento film trochu ztratil, tam Non-stop zazdilo do té doby velice slušně rozjetý příběh. 72%

Šakal (1997)

Dlouho to vypadalo jako docela dobrý film a i přes podivné vykreslení teroristy z IRA šlapal 2/3 nebo i 3/4 jako švýcarské hodinky. Ale potom přicházelo jedno klišé za druhým a z velmi solidního filmu se stal film jen lehce nadprůměrný 57,5%.

Muž ve stínu (2010)

To je ono !!! Tady je skvěle vidět naprosto perfektní temná atmosféra, která prochází celým filmem a ten proto neustupuje z tempa. Výkony Ewana McGregora i Pierce Brosnana jsou rovněž perfektní. Podtrženo sečteno 90%.