Venom (2018)

Pár minútové shoty ma pri zabíjaní času na YouTube napačmali pozrieť celý film, ale mal som zostať po tej rýchlokvaške lebo väčší zmysel to prisám Bohu dáva vtedy, keď si pozriete iba zopár lepších scén. Zvyšok si totiž ako priemerne rozmýšľajúci jedinec viete domyslieť a Ruby Mäsiar vám nenaservíruje zhnitú, smradľavú, trápnu žánrovo nevyváženú sekanú. Keď videl Hardy prvýkrát hotový film, podľa mňa sa chcel prepadnúť hlboko hlboko pod zem.... 1 hviezda za Venomov hlas.

Neutečeš (2014)

Takto by sa mali točiť horory - dajte produkcii 2 mega, nech zaplatí dobrého skladateľa, protagonistu, čo vie hrať a k tomu tisíc dolárovú poukážku do domácich potrieb, aby si mohli vyrobiť špeciálne efekty a make-up. To stačí. Lebo akonáhle má horor CGI departement, tak to ide všetko 'do hajzlu', nikto sa nebojí a ešte to aj na hovno vyzerá. Napriek dejovým inkonzistenciám a náznakom, ktoré nikam nevedú je It Follows skvelé dielko, ktoré stavia na atmosfére, skvelej kamere a nápade, nie na trápnych ľakačkách a vysoko-budgetových odporných rožšmírovaných trikoch, ktorých sa nezľakne ani desaťročný.

Boj na řece (1984)

Niektoré filmy treba nechať v detstve aj so spomienkami naň lebo vtedy mali svoje čaro, ktoré v dospelosti jedným zhliadnutím razom zmizne. Nehodnotené

Wonder Woman 1984 (2020) odpad!

Úbohé, nelogické (takmer každá scéna, motivácia postáv aj zápletka nedávajú žiaden zmysel), idiotské, genderovo poznačené, nepozerateľné a zbytočné. Ruky preč!

Lov (2020)

Gary zdrhol.

Stav obležení (1998)

Väčšia sračka než som si pamätal z dôb VHS. Doba pred 9/11 sa zdá z dnešného pohľadu smiešna. Film zostarol ako máloktorý... Slabota.

1917 (2019)

Absolútne nezabudnuteľný zážitok. Brilantná ukážka modernej filmáriny. Posúvam film na miesto č.1 sezóny 2019 pred Parazita.

Dva papežové (2019)

Konverzačná dráma najvyššieho kalibru spojená s úžasnými kulisami, brilantne zahrané napísané a odrežírované, v mojom tohtoročnom top 10.

The Mandalorian - Kapitola 4: Útočiště (2019) (epizoda)

Tak toto bolo schématické až hrúza... To by upútalo tak v roku 1995 možno... Nechápem, že nechajú BDH nacvičovať režisérske (ne)schopnosti na tomto seriály.