Pasažéři (2016)

Při scéně kdy chytá Aurora Jima mimo loď jsem si vzpoměl na snímek Gravitace. Ovšem k takovému sci-fi skvostu má snímek Pasažéři hodně daleko. Na druhou stranu je třeba ve filmu bezva scéna, která se určitě bude líbit nejednomu sci-fi nadšenci, kdy je loď bez gravitace a Aurora se topí v létající vodě. Jinak jde v podstatě o takovou sci-fi romanci s příjemným android barmanem. Za mě nadprůměrné sci-fi, které mě bavilo a nenudilo.

Duch ve stroji (2017)

Film vcelku bez emocí hlavních postav. Ani nádherná Scarlett Johanssonová mě vůbec nepřesvědčila, abych s ní soucítil v tom, že si nemůže vzpomenout na svoji minulost a vrtá jí to hlavou. Chvílema jsem se, až docela i nudil. Ve filmu jsou děsně předvídatelné scény a prostě, tak nějak si nemůžu pomoct, ale celý film mi hrozně připomíná počítačovou a konzolovou hru Remember me. Jinak parádně vytvořené prostředí budoucnosti, to se musí nechat.

Demolice (2015)

Rád se dívám na filmy ve kterejch je někdo divnej a Jakovi Gyllenhaalovi tyhle role prostě sedí.

Bezva ženská na krku (2016)

Poslední dobou se v ČR vážně točí braky, ale tohle je bezva komedie pro nedělní den.

Hanebný pancharti (2009)

Vím, že jde o totální absurditu, ale právě když v sobě dokážete potlačit všechny ty historické nepřesnosti co v tomhle filmu jsou a že jich je tam požehnaně, tak potom začne právě ta pravá Tarantinovská sranda za dob 2. světové války.

matka! (2017)

Na film se mě vážně špatně dívalo. Počínaje vážně podivnou a zmatenou kamerou a konče praštěnýma a nepříjemnýma postavama. Celé by se to dalo zkrátit na hodinu a půl a i to je možná moc pro takovou absurditu. Chvílema jsem fakt měl sto chutí to vypnout a nedokoukat to. Chtěl jsem dát odpad, ale za herečku Michelle Pfeiffer, která na svůj věk vypadá pořád parádně, ačkoliv je po celou dobu filmu opravdu nepříjemná a kvůli Jenniffer Lawrence, která je prostě kočka, dám jednu *.

Velký sešit (2013)

Drama plné negativity, bití a krutosti vůči dvěma chlapcům na pozadí 2 světové války a po ní. Není víc co dodat.

Něco jako komedie (2010)

Filmy z blázince mě baví a s tímhle lehkým nádechem komedie se z toho vyklubala příjemná oddychovka na všední den.

Milovník po přechodu (2017)

Kromě výborné scény s leštidlem na boty zábavnost snímku nezachrání ani Salma Hayek.