Muž z Vysokého zámku - Loose Lips (2016) (epizoda)

Úmrtí Adolfa a poprava Reinharda. No prostě epizoda s velkolepým koncem..........Reinharde? Ano, Johne? Děkuju :-)

Sebevražedný oddíl (2016)

Nečekal jsem od tohohle filmu žádný zázraky, ale Deadshot, Harley Quinn a další z oddílu s bezva čarodějnici pro mě připravily supr zábavu.

Jason Bourne (2016)

Proč proboha musela umřít Nicky Parsonsová moje oblíbená postava :-/ .

Já, Olga Hepnarová (2016)

Takový drsný sociální film z přechodu 60 a 70 let, který kopíruje život Olgy Hepnarové u které se začaly vyskytovat psychické potíže, které se projevovaly neschopností kontaktu s lidmi. Film je s bezva černobílým obrazem jako vystřížený ze starých filmů, kde není nouze o lesbické scény + super výkon Michaliny Olszańské a Kláry Melíškové a co si budeme vykládat Marika Šoposká, tak ta je vážně kus :-)

Discopříběh (1987)

Spousta lidí v komentářích na Michala Davida nadává, ale když příjdou náhodou na diskotéku, tak najednou. Jéééé to je Michal David!!! :-)

Lída Baarová (2016)

Já bych tenhle filmek zase, tak neodsuzoval. Je děsně jednoduchý ho skritizovat, ale jenom se vžijte do kůže Filipa Renče, jak vy byste se postavily výzvě jménem Lída Baarová.

Láska z pasáže (1985)

Vynikající film. Mám ho děsně rád a písničky Michala taky. Prostě *****

Černá kniha (2006)

Pro mě rozhodně jeden z nejlepších filmů o domácím odboji v čele s nádhernou Carice van Houten.

Svět ve válce (1973) (seriál)

Hudba od Carla Davise je vážně parádní a do téhle dokumentární série se vážně hodí. Jinak super dokumentární cyklus mapující 2. Světovou válku.