Sedmý hřích (2001)

Rozpočet je teda propadák co si budem vykládat, ale mě se to prostě líbilo dávám ***** ať si každej vykládá co chce.

Číslo 5 žije (1986)

Prostě nezapomenutelná záležitost z osmdesátých let. Johhnyho pětku zná snad každý :-)

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Když jsem viděl první trailer, tak jsem si říkal, že by dvojice Kotek a Chýlková mohla být dost vtipná, ale ve finále to prostě nějak nefungovalo. Na druhou stranu jsem čekal, že to nebude žádný trhák a že tam bude jenom pramálo srandovních scén.

Noční můra v Elm Street (2010)

Jako špatný to nebylo.Jenom mě tam prostě nesedí Jackie Earle Haley jako Fredd Kruger. Robert Englund vždycky bude moje jednička jako Freddy. Nikdy už to prostě nebude ta pravá ořechová můra z osmdesátých let.

Neklid (2011)

Srdcová záležitost. Film pro romantické duše.

Nesvatbovi (2005)

Vcelku jsem se dost bavil.Velice příjemná komedie pro volnou chvíly se super obsazením.Nejvíc mě pobavila stále nadržená Isla Fisher.

Most do země Terabithia (2007)

Příběh o velkém přátelství dvou dětí. Úmrtí Leslie (AnnySophie Robb) ve filmu mě hodně rozsekalo (pár slziček ukáplo) .Moc hezký příběh na nedělní odpoledne :-). Dávám pět hvězdíček.

Sucker Punch (2011)

Tak jsem si myslel, že sem si udělal dáreček v podobě Sucker punch na Blu-ray. Podívaná a soundtrack jsou parádní.......a jenom kvůli nim má film u mě 4 hvězdičky. Škoda jen, že celkovej děj filmu je v podstatě uplně o ničem a většina scén se dá předvídat.Tenhle snímek je asi jenom pro sklaní fandy krásných holek v minisukýnkách se spoustou zbraní.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Supr nápad natočit něco, tak praštěného a zábavného.Nejlepší scéna je když Ellen Wong srazí barvu z vlasů .U mě 5 hvězd.