1864 (2014) (seriál)

Jako vynechat skoky do současnosti a je to topka! Takových seriálů by mohlo být víc. Za mě plnej počet hvězd.

Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Pane bože!!! Já věděl, že jsi!!! Nedělaj, že nejsi!! :-D asi každý by udělal v tu chvíly kdy zjistí, že je milionář něco podobného.

Pořád jsem to já (2014)

Nemůžu jinak než dát pět hvězd a to z důvodu toho, že přesně touto vzácnou formou Alzheimerovy choroby trpí můj táta už několik let. Teď mu je 56 let a potom to snímku nevidím budoucnost moc růžově i když už delší dobu vím, že to tak bude a vím, že příjde to nejhorší a nevyhnutelné, ale prostě nemůžete dělat nic a jste odkázáni na přihlížení shoršujícímu se stavu. Jak postava Alice říká.....Alzheimer je PEKLO! Julianne Moore postavu Alice zahrála naprosto bravůrně a oscara si opravdu právoplatně zasloužila.

V zemi krve a medu (2011)

Vážně hnusnej konec! Nečekal jsem, že Ajlu Danijel zabije a co se týče znásilňování žen?? To mě jde taky hodně proti srsti (Angelina je asi uvnitř opravdu tvrdá holka). Jinak mě moc film nenatchnul. Nemám rád z historického hlediska ani moc válku v Jugoslavii i když válka hrůzostrašná jako každá jiná, ale na Filmový debut Angeliny prostě gut a to je za tři ***

Zlodějka knih (2013)

Opět další válečné drama s pohledu němců, kterých je podle mě stále málo a znovu ukazuje, že i němci trpěli a jak už tady spoustu uživatelů napsalo. Mohlo se to vlézt i do kratší doby než do dvou hodin, ale i tak supr filmek, který určitě nadšenci pro druhou světovou válku ocenní a citlivé duše chytne za srdce.**** hvězdičky zasloužené.

Zmizelá (2014)

Jakási ponurá atmosféra po celou dobu filmu a závěr mi nějak nesedl, ale přesto musím dát čtyři hvězdy za vraždu Neila Patricka Harrise (byla opravdu hnusně brutální).

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Spiderman je můj nejoblíbenější komiksový hrdina, tak proč mu musela proboha zemřít Emma!? To nepochopím!! Proto čtyři hvězdy.

Gravitace (2013)

Zážitek jako dlouho u žádnýho sci-fi. Napětí od začátku až dokonce. Supr!!