Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Prefabrikované mauzoleum plné otravných nezajímavých postav. Těžkotonážně iritující marketingový kalkul. Pohádkový lejno natočený jenom pro prachy. Nekoukatelná menstruace.

Maniak (2012)

Reload jasně lepší než originál už jen díky uvěřitelnější psychologické sondě do Frodova Pytlíku. Navrch k tomu bradavky na dortě Americy Olivo. Chuťovka pro zvrácený úchyláky jako jsem já. Takhle nějak si představuju romantický film pro zamilované trpící Oidipovským komplexem. Mít za matku takovou kundu jako je America Oliva, jíž bych v dětství sledoval při šoupání, asi by mi z toho taky jeblo a po nocích bych začal mordovat všechny šlapky a čůzy, který mi nechtěj dát. Překvapení roku a nádherně moderní zpracování s boží kamerou. Jen na to musí mít člověk tu správně zvrácenou náladu.

Argo (2012)

Kdyby to nemělo berličku v historii amerických politických dějin, nevyhrálo by ARGO ani hovno. Neříkám, že Flekáč neumí točit, to teda kurva zvládá! Ale zabte mě, tohle je zas oscarová kalkulační mrdka jako stehno. 2-hodinnovej film, ve kterym se vlastně nic nestane, protože co? Protože je based on true fucking story! Jako všechna čest, ale že by to byla taková paráda, abych si z toho vycákal pytlík, to fakt ne. To už i v tom prefabrikátu TOWN se aspoň něco zajímacího dělo. Tady jen 2 hoďky zíráme na strnulýho bobra na xichtě pana režiséra, kterak propašuje do letadla bandu inkoustů. Big fucking deal!

Láska (2012)

Vyprahlá důchodcovská starostlivost roztahaná do 2 hodin. Nemám nic proti seniorům, sám jím jednou budu, jestli se toho dožiju, ale Haneke tentokrát zklamal na všech frontách. Samoúčelná, prázdná nuda. Doslova se jedná o čekání na smrt. Takový množství cen, co AMOUR získal, si vysvětluju jen námětem, jménem režiséra a v neposlední řadě opět žalostně slabym filmovym rokem.

Až vyjde měsíc (2012)

Nepochopil jsem, nechápu a ani nechci chápat, co je na tomhle průjmu plnym pitvořících hereckých es úžasnýho. Wes Anderson jde prostě úplně mimo mě. Naprostá kolosální vagína.

Je to i můj život (2009)

Dojalo mě, když si ti dva nebožáci trpící rakem zašukali. Se mnou si nikdo nezaprcal. Jinak hrozný americký melo-drama dělající z vážný věci totální škvár.

Zabiják Joe (2011)

Mnoho povyku pro bobra Giny Gershon a nesmyslnou zhovadilost všech postav.

Tvrdé palice (2008)

Jeden z těch zvratků, který nelze dokoukat na jeden zátah, tudíž to zkoušíte znovu a znovu, ale prostě nemáte chuť, ani nervy dokoukat tu retro srágoru o hovně do konce. Přelouskáno rychloposuvem. Naprosto zbytečný, zabitý film natočený jen pro Slůnyho ego.

Zredigováno (2007)

REDACTED je přesně typický příklad použití digitální kamery tak, jak ho nesnášim. Protože přesně jak řekl Quentin Tarantino, vypadá to jako TV in public, ne jak film. O ničim interesujícím ději ani nemluvim.

Ztracen ve vesmíru (2011)

Vesmírná onanie Toma DeLonga mě unudila k smrti. Áno, člověk má primárně emocionální potřeby jako dotek jiný persóny bla bla bla... kurva, to je ale kumšt, to jsme zase objevili Ameriku! Ale jinak uznávám, že na umění si to hrálo docela přesvědčivě...