Nepříjemná pravda (2006)

Tak tenhle film by měli povinně vidět úplně všichni!!!!!!!!!!!§

Noc v muzeu (2006)

Abych řekla pravdu tak mě to docela pobavilo a to už je co říct, protože jinak Stiller a spol. nijak zvlášť nemusim. Ale nesmí se nad tím moc přemýšlet :-)

Ghost Rider (2007)

Panebože, co tohle mělo být? To byla snad ta nejhorší komiksová adaptace co jsem kdy viděla. Vždycky jsem si myslela, že hlavnímu hrdinovi by jsem měla držet palce, ale Ghost Ridera bych nejradši poslala do pekla se všema jeho démonama. Taky jsem naprosto nepochopila to, jak pořád na všechny ukazoval. Nakonec jsem se modlila aby to už víckrát nedělal, tak moc trapně jsem si připadala. Ale všechno tohle je vina řežiséra. Všechny postavy dokázal nádherně pohřbít. Třeba "přestárlý" Ghost rider mohl být suprová postava, ale takle pronesl jen pár břitkým vět a adios. Doufám, že se Mark Steven Johnsonuž do žádné komiksové adaptace nikdy, ale opravdu nikdy, nepustí.

Hory mají oči (2006)

Fujky, fujky. Už nikdy nejezdím zktatkama..:-)

Temný obraz (2006)

Nevim, nějak jsem tomu nepřišla na chut. Bylo to na mě asi až moc divný:-)

Domino (2005)

Sem z toho nějak zmatená, nějak nevim jestli to bylo tak dobrý nebo tak špatný. Chvílema jsem si řikala, kdo vůbec může takovu blbost natočit, ale za chvilku to zase nemělo chybu. Nevím, možná bych se na to měla podívat ještě jednou

V jako Vendeta (2005)

Skvělé, prostě skvělé. Víc neni co říct.