Žena v černém (2012)

Už dlouho jsem neměl takové bobení u hororu jako u Woman in Black. Rozhodně zkusim i originální verzi ta Watkinsova je neuvěřitelně atmosférická. Kde vzal ty interiéry a exteriéry? Mimochodem nevěřil jsem, že Redcliffe by dokázal zahrát něco jiného než naivního čarodějnického pubescenta, ale tady mu to sedlo. Odpouštím ti Harry.

Síť 2.0 (2006) odpad!

Nedá se to dokoukat. Naivní megapeachovina!

Nezvaní hosté (2011)

Já teda chápu, že se tady zvedá jistá nevole, protože film má takové podivné rozuzlení. Ale teda viděl jsem už mnohem, mnohem horší kousky a s lepším hodnocením než Intruders. Navíc se přece nebudu zlobit na člověka, který mi dal Intacto. Na večerní relax je tenhle film jako dělaný, tak ho nechte beeeeejt!

Underworld: Probuzení (2012)

Kate je zpátky, hurá. Jinak tedy tento extrémně krátký kousek není uplně špatně. Prkticky celou stopáž akce, akce a akce. Dějová zápletka zbytečná

Kronika (2012)

Tak jak nesnášim filmy točené ruční kamerou, tak toto nebyl uplnej průšvihprůšžih. Dá se samozřejmě leccos vytknout, ale udrželo to mou pozornost až do monstróyního finále

Kontraband (2012)

Tak tady jsem čekal mnohem více. Překážela mi kamera, překážela mi dokonce i zápletka. Co je naopak plusem je herecké obsazení. Wahlberg (ano i ten), Backinsale, Foster, Ribisi a vlastně jeden hajzl vedle druhýho. Dobrý. To je ale asi tak vše

První krok (2009) (seriál) odpad!

Na tohle snad ani nikdo nekouká pokud vim

Lovci hlav (2011)

Na plnej knedlik to není, ale jinak velmi vynikající kousek. Myslím, že mě to po letech donutí přečíst nějakou knihu. Od Nesba samozřejmě

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

Čekal jsem víc než jen trip dvou smažek. Aspoň to byla sranda. A jestli toto skutečně zažil autor předlohy tak potěš prdel.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Je to teda stylovka až na půdu a je to i sranda, ale míň než v jedničce. Asi se to dalo čekat. jinak Moriarty výbornej.