Teror (2011)

Tak já tyto komorní thrillery můžu a navíc jsme byl při sledování pod vlivem, takže u mě dobrý.

Iron Sky (2012)

Já jsem spokojen. Velká nadsázka, parádní kulisy. Originální Sci fi prostě

Autopsy (2008)

Řadím mezi lepší průměr. Těchto filmů jsou desítky, takže je těžké vykřesat něco nového. Ale asi to ani nechceme. Je to prostě bez nechtěného překvapení, takže OK. Robert Patrick do těchto filmů padne jak prdel na hrnec, takže taky OK.

Muži, kteří nenávidí ženy (2011)

Myslím, že Fincher opět předvedl, že do šrotu nepatří ikdyž po některých jeho tříhodinových filmech bych hop tam klidně poslal. Atmosféra by se tu dala krájet to se povedlo, k tomu vynikající námět i herecké výkony.

Povinnost a čest (2012)

Parádní akční jízda. Počkat... O čem, že to bylo? Nevzpomenu si ani náhodou. Už to tu bylo řečeno. Dějově je film o ničem, ale ta akce se povedla, atmosféra výborná. Dávám čtyři * také proto, že po akčních filmech kvalitních se slehla zem.

Hněv Titánů (2012)

Liebesman je rutinér, který se na historická a velkolepá díla všeobecně nehodí. Hněv Titánů je naprostá dekradace původního dílka i jeho remaku. Přeplácané, zbytečné. Neeson v otřesné póze, Worthington u mě potvrzuje jen roli prachobyčejného herce bez šťávy.

Den zrady (2011)

Tenhle film podle mě neukazuje jenom to jaké svinstvo je politika, ale také jaká hovada jsou lidé všeobecně. Velmi poučný pohled.

John Carter: Mezi dvěma světy (2012)

Carterovi jsem od začátku vůbec nedůvěřoval, ale nakonec z toho vylezlo celkem zajímavé sci-fíčko-fantasy komedie.