Bitevní loď (2012)

Zcela typický americký blábol. Naprosto patetický. Navoněná letadlová loď, se skutečně extrémně navoněnou posádkou, do toho Rihana - pěst na voko. Většině diváků tenhle výplach asi nebude vadit, budiž vám to k dobru, protože v tom případě si film užijete se vším všudy. U mě zabodovaly jen efekty a akční scény.

Temný rytíř povstal (2012)

Hodně se tu uživatelé předhánějí v rozmáchlých termínech a složitých souvětí, které nic neříkají. Na filosofickou stránku filmu seru. Šel jsem se do kina bavit je mi fuk, která postava jakou emoci představuje. A ušlo to. Nebyla to taková bomba jak jsem čekal (ostatně stejně jako u předchozího Batmana), ta davová hysterie fakt není na místě. Ale efekty pěkný, jenom by se tam mohlo méně kecat, což by asi místní sofistikovaní filosofové zase nerozdejchali.

Somrák s brokárnou (2011) odpad!

Jason Eisener je nemocnej a nebezpečnej člověk. Tam, kde by měla vládnout nadsázka přichází rozpaky. Ten člověk prostě nemá soudnost. Jeho jakoby fóry by zřejmě uměl zpracovat jenom Kaufman

Havran (2012)

Přesně můj šálek kávy, přestože samozřejmě je námět trochu mimo historická fakta. Co na tom. Vynikající atmosféra, v lesích se válí mlha, ze sklepů se line zatuchlina, super. Navíc teda Poea mám rád a teď mě to aspoň donutí o něm něco přečíst. Výborně Teigue, kterého jinak moc nemusím.

Jump street 21 (2012)

Jedna hvězda za jeden fór. Už z traileru mi bylo jasné, že to nebude můj šálek kávy a potvrdilo se. Kdyby se film držel více konceptu seriálu, možná by bylo všechno jinak. Rejžovi vzkazuji, že když se někde sprostě křičí není to nutně třeskutě vtipné. Ostatně to patří i uživatelům ČSFD, kteří vytáhli Jumop Street až na nepochopitelných 73% (stav k 18.7.2012)

A.I. Umělá inteligence (2001)

Pro mě strašný psycho. To je ale vše. Jude Law na ránu, ať už je voslizlej schválně nebo ne!

Bez záznamu (2012)

Moc mi není jasné, proč je Cleanskin v modrém čísle, ale na CSFD se není úplně čemu divit. Napínavý thriller tu dostane méně, než třeba rádoby drama s homosexuálními kovboji (trochu klišovité srovnání, nic lepšího mě nenapadá).

Jeden musí z kola ven (2011)

Vynikající komorní "spy" drama s naprosto nepřekonatelnzm obsazením. Vynikající atmosféra i hudební podkres. Kdyby to ale šlo, doporučil bych Tomu Hardymu, aby už nikdy nevystupoval s vlasy na hlavě. Vypadá jako ucho.

451° Fahrenheita (1966)

Až na ten závěr, poněkud tupý a jaksi mizející v dáli, celkem dobrý sci fíčko. Bradbury rulez.