Krvavý Valentýn (2009)

No neříkám, že jsem se u toho nějak skvěle bavil, slashery nemám rád, ale nemůžu si pomoct, bavilo mě to víc, než třeba remake Texaskýho masakru motorovou pilou. Jak sem řek, slashery nemám rád, ale tady mě CELKEM bavilo hrát si se spoustou těch otázek a myšlenek, jenž se mohli rozplést prakticky do jakéhokoli konce. Jen já jsem si jich v hlavě vyblil během filmu bezmála 10. Takže tvůrcům to nabízelo lepší pointu, neříkám, že ne. Jenže takovej masakr pilou byl proti tomuto příliš přímočarý a naháněl hrůzu jen morbiditou oné milé rodinky.V Krvavým valentýnu uvidíte i hru s psychologickou stránkou, byť ne vydařenou bůhví jak, ale přece jen něco.

Tobruk (2008)

A tohle mělo být prosím co???? Válečný film? Hahaha!!!Drama? Hááá hahahahahaha!!!!!Totální nesmysl bez nápadu jen TĚŽCE nudil!! Málem odpad. Děj se vypařil v úvodní scéně, asi mu bylo vedro. Scénář si asi nechali napsat od 5.bé a choreografii "bojových" scén nejspíš tvořili pacienti bohnické léčebny. V titulkách navíc poděkování českým legionářům....jestli to některý z nich viděl, jistě plakal!!!

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

První série 70%.Byť jsem byl místy na pochybách,jestli nejít níž......Je fakt,že finále první série bylo slaboučkatý a po pár dílech už mě vyloženě sralo neustálý šukání kohokoliv v tom vidlákově. Ale zachraňovaly to super hlášky,většinou od Lafajeta. 2. série podstatně víc baví, takže ****. Třetí série naprostej průser a zklamání **. Čtvrtá série nečekaně zábavná a celkem morbidní, viz stříbrné řetězy, aby nám upírci nevstávali předčasně že jo :-)) ****.

Yes Man (2008)

Vůbec ne film pro stádo. To si myslí jen ti, jenž neoplývají příliš velkou fantazií schopností se pozastavit nad zdánlivě jednoduchým příběhem. Ano dá se říct, že je to klasická romantická komedie, ale je v tom víc. Kdo z vás se někdy nazastavil a neřek si......žiju vůbec??

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Nuda.Ale hláška:Já nejsem dítě,já jsem nádor.Tak ta byla fakt jako že hustá :-DD

VyVolení (2005) (pořad)

Hodnotím pouze 1. sérii,která se povedla překvapivě až nadmíru dobře.Ostatní pokračování byla už zcela zbytečná.

Videostop (1985) (pořad)

Jak bych mohl jako filmový nadšenec dát míň, než *****

Pach krve (2003)

Za scénku s policajtem *: "Mrtví? Kdo je mrtvej?" a lup šíp do oka :-DDD Jinak je to příšernost neskutečnýho kalibru. To by přejelo svou pitomostí i tank mé kolegyně z práce.

Okrsek 13: Ultimátum (2009)

Odlehčená věcička na jedno odpoledne.Dějová linka v 2. půli značně uvadá.Příběh je z 80% v pořádku,jen ten konec je totální píčovina.Jinak tyhle filmy beru s rezervou a celkem jsem se bavil.