Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)

Kultová česká komédia , ktorá nikdy neomrzí a pani režisérka Vera Chytilova spravila ,z komédie vrchol svojej kariéry a zároveň jednu legendárnu postavu ,,Bohus Stejskal - Bolek Polivka" a zároveň z komédie v ktorej sa sype jedna hláška za druhou z ktorej už poniektoré ,už aj zludovely ,, to neni herečka,to je k...rva - Ireno to sem ti koupil k narozeninam..." Jednoducho skvelá komédia , ktorá vždy pobaví... Moje hodnotenie filmu ,je jednoznačne.: 5 / 5 ----- komentár upravený 10.07.2016

Neříkej ani slovo (2001)

Tak ja tento thriller radím medzi nadpriemerne, ktoré absolútne nenudí ,a určite ze Michael Douglas má aj lepšie thrillery ktoré natočil ,,Hra - Voľný pád" ale aj tak sa na to dobre pozerá ,a tiež aj na dobrého záporáka Seana Beana ,,ktorému tieto úlohy pasujú" tak ako aj vysinuta Brittany Murphy - len troška zbytočná tu bola podľa mňa Famke Janssen... Moje hodnotenie tochto pozeratelneho thrilleru ,je pre tentokrát.: 4 / 5 ----- komentár upravený 10.07.2016

Milenec nebo vrah (1996)

Je to pomerne dobrý film ,z Reese Withrespoon v hlavnej úlohe naivnej Nicole ,ktorá sa ide raz zabaviť niekam na disco ale aspoň Mark Wahlberg túto príležitosť využije ,dá sa s ňou dokopy a po čase ,sa to začína....,ja som sa inak príjemne bavil pri filme... Moje hodnotenie filmu.: 3 / 5

60 sekund (2000)

Ako film má parádne herecké obsadenie,ktoreho každého z nich mám rád či už to je Nicolas Cage , Angelina Jolie , Robert Duvall , Giovanni Ribisi , Vinnie Jones , Delroy Lindo alebo Timothy Olyphant....atď. A ako vo filme je,si myslím dosť akcie... ,a aj naháňačiek,a film ako nieje zlý ale premna je to taký slabý nadpriemer... Ale podľa mňa najlepšie scény sú vtedy keď sa na scéne Vinnie Jones ktorý tu má ten správny drsný výraz ako sa patrí ,a ja tochto herca mám najmä v tých drsnejsich úlohách rád je to magor na správnom mieste v správny čas - a keď sa objaví tak ma to šmrnc ..., Angelina Jolie tá tu je iba do počtu keďže je sexi a hlavne aby sa malo na čo pozerať...,a Nicolas Cage ako brat Giovanniho Ribisiho je docela fajn.... Moje hodnotenie filmu je medzi troma a štyrmi hviezdičkami...., takže slabé 3,5 z 5.tich....

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Tak určite že je to z mála,jeden z najlepších kriminálnych drám aké som mal možnosť kedy vidieť.... Tomuto filmu nieje čo vytknúť....,a aj samostatný herci či už Tim Robbins alebo Morgan Freeman ktorý tu podali excelentný výkon spolu zo šialeným ale veľmi dobrým vazenskemu dozorcovi v podaní Clancyho Browna,ktoreho mám zaskatulkovaneho práve vďaka tomu to filmu... No a režisér Frank Darabont - vytvoril taký filmový kus... Že keby sa dalo tak mu napálim aj rovno desať hviezdičiek.... Ale aj tak zaslúžene mu dávam celých 5 z 5.tich.. ----- VÝBORNÝ FILM -----

Riddick: Kronika temna (2004)

Skvely Vin Diesel!!Skvele hlasky!!!Skvela akcia!!!Skvele pokracovanie a skvely film!!

Propast (1989)

Skvelé filmové dielo, skvelé dobrodružné sci-fi ,a jednoznačne kultový film Jamesa Camerona...,a samozrejme skvelý Ed Harris.. Toto je film, ktoré si pozriem veľakrát... Moje hodnotenie filmu je jednoznačne a zaslúžene.: 5 / 5...

Lví král (1994)

Prvy animovany film,co som mal moznost vidiet,a určite jeden z najkrajších a najlepších animovaných filmov vôbec,a ktomu parádna pesnička od Eltona Johna... ,ktorý sa taktiež stal hitom ,tak ako tento Leví kráľ... Moje hodnotenie filmu.: 5 / 5

Doba ledová (2002)

Vynikajuca animovana rozpravka plna vynikajucich hlasok!!!!