• Thriller

Holka s prknem (2011)

oddechovka, s krásnou zasněženou a hornatou krajinou v pozadí :-)

Půlnoc v Paříži (2011)

Tomuhle se říká sci-fi pro umělce, nadšence historie, spisovatelů, malířů a bohémského romantického života, nádhera, opravdu nádhera, nádherné dialogy, nádherná atmosféra, úžasný jiný pohled na historii a současnost, kdy každý je v ní nějakým způsobem z ní zklamaný. V některých situacích filmu jsem žasnul, které postavy se dají ještě vymyslet. Pěkný film pro kulturně založené diváky.

Londýnský gangster (2010)

stylově gangstersky natočený britský snímek i s americkými herci, pěkná gangsterka nových dob, ničím novým ale nepřekvapí, standardní scénář

Nezvratný osud 5 (2011)

Final Destination je stejně kultovní film jako Saw, jsou v nich momenty, kdy se na film nelze moc dívat nejen při jídle. Ať už je to 1,2,3,4,5,6,7,8,9 atd, každý díl je něčím unikátní a nečím stejný, nicméně baví mě pořád a už jej zařazuji mezi kultovní.

Colombiana (2011)

akční film a v čele žena, standardní scénář pomsty, nic extra, tuctovka.

Všechno musí pryč (2010)

To není komedie, to je smutné drama s kapkou naděje o životě, který stojí za hovno, tak či tak, ale naděje možná je.

Pan Bobr (2011)

Nádherný psychologický snímek, úžasný herecký výkon, mě ten film prostě dostal, vnitřně, svou promyšlenou hloubkou, svým námětem a scénářem, unikátní a je fakt, že tohle není film pro širokou veřejnost a mnozí ho nedocení, ale námět pěkný

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Velmi povedená romantická komedie, s úžasnými zápletkami a vtipnými situacemi, které nebyly přehnaně šílené, výborná komedie a herci, vůbec to nebylo bláznivé, ale lidské, co život může přinést. Pěkné snění.

Win Win (2011)

Ty postavy byly strašně surové, a ten děj strašně pomalý, takový mini nezávislý filmík skoro o ničem.