• Thriller

Muži v naději (2011)

Svobodomyslný duch umělce.-)) no je to komedie, taková pohádka by se dalo říct, ale ty hvězdičky dávám za úžasné herecké výkony a kameru a závěrečná píseň od Mig 21, tak to už je 5 hvězdiček:-) pěkné vtipné scény, bavil jsem se.

United (2011) (TV film)

tady se poznají rozdíly mezi filmovými a televizními herci, televizní dávají důraz hlavně na mluvení...

Kamarád taky rád (2011)

Děj jede od počátku hustě dopředu, stejně jako rychlý život a spěch v New Yorku, pěkná romantická komedie s nejvtipnějším hereckým výkonem spoťáka :-)

Svatební obřad (2010)

Hvězdička je jen za konec, ten měl hloubku, jinak strašné postavy, strašně šílené herecké výkony a silně povrchní.

Kovbojové a vetřelci (2011)

James Bond, Indiana Jones, indiani a kovbojove se spojili proti vetrelcum, ja cumel, co se da jeste vymyslet, je jasne, ze americany porad tahne divoky zapad, zkusili jak tvrdí chlapi z divokého západu si poradí s vetřelci, no a co na to divák, to už tady vidíte sami :-)

Intimní past (2011)

nic nového pod sluncem, pořád dokola

Zrození Planety opic (2011)

Pěkné, i když málo přírody a moc lidí a to ocekavani na film bylo vetsi nez pak film, takze tak. Ale opičky velmi pěkné, i jejich psychologie:-) začátek se zbytečně táhnul, i přesto potom to byl nezapomenutelný zážitek, který bude v hlavě strašit velmi dlouho.

Blesk (2011)

drsnacke na dobrou noc, nic vic