• Thriller

Dostaň ho tam (2010)

komedie, která mě někdy bavila více, někdy nudila, le vždy jsem chtěl vědět, co se stane dále:-)

Gangsteři (2010)

nádherná akční podívaná, nic víc, nic míň a očekávání výsledku, povede se vše podle plánu nebo ne?:-)

Město (2010)

krásná akční podívaná s prvky dramatu a psychologických zvratů. Na jeden nádech.

Špatnej polda (2009)

zfetovaný Cage, akce, někdy zajímavé scény, happy end jsem nepochopil a trochu se to táhlo

Něco na těch mužích je (2009)

Nádherná a úsměvná psychologická sonda do chování mužů vůči ženám, jejich přemýšlení, jenž vede k dokonale úvaze, že něco na těch mužích je. "Žena je semeniště rozporů a proto je obtížné zjistit, co vlastně chce" No není to úžasné, kdo aspoň trochu, chce pochopit mužskou logiku od stydlivých až po lvy salónu, tak ať se na tento film podívá a ne všichni jsou šovinistická prasata, zasmál jsem se úžasně a zároveň vím, že tento film není určen široké veřejnosti.

Camp Rock 2: Velký koncert (2010) (TV film)

dějově je to strašný odpad, herecké výkony strašný odpad, jen za to nadšení, zpěv a choreografii dávám hvězdu

Frozen (2010)

To byl spíše horor než drama, uff, zanechalo to ve mně velké psychické stopy, i na psychiku opravdu nádherný kousek. Originální námět a děj má trhliny, ale jde přeci jen o psychologické drama a v tomto to vyniká dokonale.

(K)lamač srdcí (2010)

příjemná francouzská komedie, která pobaví. Blízkost americké romantické kategorii byla velká, nicméně s francouzským šarmem a jazykem nádherné a vtipné. Hříšný tanec rulezzz :-)

Američan (2010)

tohle byl příliš nudný film na ohrané téma a velmi se to táhlo, George Clooney to uhral velmi dobre, ale bohuzel, nekd to nestaci a tady toto byl tuctovy film o nicem.

5 posledních lásek (2009)

Sice chaoticky natočený film trochu jinak, nicméně nádherné hluboké myšlenky na fungující i nefungující vztahy a lásku, mě se to hrozně líbilo, i ten styl byl dá se říct originální. Duncanův svět jako život v zábavním parku, nebo svědomí jako výslechy, nádhera a britský film slaví zase úspěch, ta fantazie režiséru a scénaristů je prostě obdivuhodná, i ty hluboké myšlenky, v kterých se mnohdy vidíte a jsou mnohdy velmi vtipné a které ve vás zanechají pocit, že toto by mělo vidět, co nejvíce lidí, aby pochopilo, jak to funguje.