Travička zelená (2008)

Někde uvnitř mi to přislo občas i vtipný, ale nahlas sem se nazasmála ani jednou. 50 %

X-Men 2 (2003)

Mě je to skoro až líto, ale X-men je jeden z mála Marvelů, kterým sem prostě nepřišla na chuť. Já se u toho prostě nudim. Zvládla sem jedničku a dvojku, ale myslím, že zbytek si dobrovolně už asi nedám. 60 %

Hairspray (2007)

Kdysi sem někde vypustila, a dokonce sem si to asi i myslela, že nemám ráda muzikály. No je to naprostá blbost. Hairspray je dalším důkazem. 70 %

O život (2007) odpad!

Při sledování tohoto sem si uvědomila, že nevim, jak se váže šibeniční smyčka, tak sem se jí během filmu naučila a málem sem ji použila. To mluví za vše! 10 %

Někdo to rád blond (2004)

Já vim, že je to blbost. Ale když vezmu v úvahu všechny podobný komedie, který sem v poslední době viděla, u týhle sem se bavila nejvíc. A mám prostě slabost pro bratry Wayansovi. 55 %

Farma smrti (2005)

Nefungující film s hroznou hudbou a chabým dějem, který nám jakoby doplňuje jakýsi vyprávěč, který je úplně mimo mísu. Já bych to ani nenazvala hororem, spíš brutální thriller. 15 %

Zázraky se nedějí (2008)

Výborná kamera a režie, hudba a překvapivě i Luke Wilson. Oblíbená část 62. až 65. minuta, která je regulerní hudební klip, ale mě to naprosto dostalo a pustila sem si to několikrát. Vůbec nechápu ten poster, který se k tomu filmu totálně nehodí - tohle není žádná trapná komedie, tohle je čistokrevný drama. 75 %

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Tenhle pořad mi jako těžce zvedá tlak. Být jedním ze soutěžících, tak se kvůli Ramsayemu buď rozbrečim a nebo mu jednu vypálim. 65 %

Virus 1.0 (2004)

Hodně divná a tajemná podívaná, která mě ale moc nebrala. S očekáváním nějakého monstrózního finále, které by film vyneslo aspoň do průměru, jsem to nevypla. Jenže monstrózní finále nikde. Vlastně sem se nedočkala žádného finále a především žádných odpovědí, které by mi umožnily těch 92 minut pochopit. Tak co sem si z toho filmu jako měla odnést? 20 %

Na území žen (2007)

Tenhle typ ukecaných filmů, jejichž děj by se vešel do jednoho 20minutovýho dílu seriálu, nemám ráda. Na území žen je výjimka. Má takovou pohodovou náladu, pomalu plyne, ale přitom sem se u toho vůbec nenudila a jen čekala co bude dál. Asi taky proto, že mi to prostě přišlo vhod a herecký obsazení bylo (pro mě) hodně příjemný (Brody, Stewart, Ryan), dávám 4*. 75 %