Kamarádova holka (2008)

Jason Biggs a Kate Hudson jsou celkem nezajímavý, ale zato Dane Cook si to dává... a Alec Baldwin? No tak ten je naprosto dokonalej (jeho nejlepší role vůbec). Moc sem toho neočekávala a dostala sem hodně příjemnou komedii, na kterou se za nějaký čas ráda podívám znova. 65 %

Krvavý Valentýn (2009)

Vytáhla sem kámošku do kina na horor. Musím upozornit, že ona horory moc nemusí (nebo spíš nemá s kým na ně koukat). Přesněji: naposledy viděla horor, když sme spolu byly v kině na Úsvitu mrtvých, což je nějakých 5 let. Jestli si chcete horor opravdu užít a bát se, udělejte to taky. Vibrace křesla po mé levé ruce byly neuvěřitelný... a takový divný skřeky sem snad nikdy neslyšela... a pak mě dostala věta: "Já půlku filmu neviděla, páč sem si musela zakrývat oči". Ano, brutální to opravdu je, ale to se mnou, pravidelným divákem hororů, moc nehne. Ale vrah byl celkově hodně cooool, konec se opravdu povedl, miluju Jensena Acklese a za ty 3D efekty (kterých nebylo moc, ale na mě fungovaly) dávám 4*. 75 %

Růžový panter 2 (2009)

Narozdíl od mnohých se mi jednička opravdu líbila, a nasmála sem se u ní jako dlouho ne. Dvojka už taková bohužel není. Málo vtipů a opravdu komických scén a ani ty přeřeky nejsou tak super. Lepší 2*. 50 %

Někdo tam dole mě má rád (2008)

Já sem opravdu hodně zhnusená. Přesto připouštím, že mě na tom něco zaujalo. Hrát v tom lidi, kteří jsou profesí herci, mít vyšší rozpočet a ještě to trochu dopilovat, mohl z toho bejt dobrej film. Nechutnej, ale dobrej. Na tenhle se už znova nepodívám. 20 %

Vraždící loutka (2008) odpad!

Nejenom, že to bylo strašně špatný, ale ono to bylo tak strašně špatný, že se tomu ani nedalo smát. A to je to nejhorší, co může bejt. Některý filmy jsou sice hrozný, ale když už nic jinýho, můžete se tomu aspoň zasmát a ten film si určitym způsobem "užít". U Vraždící loutky sem umírala nudou. Jeden z nejhorších filmů, který sem kdy viděla. 0 %

Velkej biják (2007) odpad!

Je otázka proč sem se na to vůbec dívala, když sem věděla, že to nemůže dopadnout dobře. Ale mnohem zásadnější otázka je jiná. Proč se tyhle parodie, který už nějakej ten pátek prostě vůbec nejsou vtipný, točej? 10 %

Bruno (2009)

Moje oči jsou ještě teď vykulený, že mi málem vypadávaj z důlků a pusa dokořán. Ty vole, tohle je prostě unglaublich. Bože, já si jdu dát panáka... Funkyzeit mit Brüno. 75 %

Hory mají oči 2 (2007)

"Jeee, on tu hraje Archie Kao", radovala sem se ve 3. minutě filmu. "Tak už ne", povzdechla sem si v 5. minutě. Jestli to takhle půjde dál, tak Hory mají oči 4 bude za odpad!. 40 %

Jeepers Creepers (2001)

Já fakt netušim proč, ale dvojku sem viděla už asi před třemi lety a k jedničce sem se dostala až teď. A jo, líbilo se mi to, ten nehappy end taky jednou za čas potěší a hlavně byl tu. Kdo? Cejtila sem ten pocit, kterej tak nemáme rádi, ale doma u TV (hlavně u hororu) je vítan - strach. Slaboučký 4*. 70 %

V kůži Johna Malkoviche (1999)

Kdybych si předtim dala pár panáku asi by to šlo, ale takhle (za střízliva) je to trochu moc... absurdní, divný a šílený. Na druhou stranu je dobrý vědět, že mě může film ještě něčím překvapit. Super je poster, Charlie Sheen a ta část, kdy John Malkovich vleze do hlavy sám sobě. 40 %