500 dní se Summer (2009)

Skvělý scénář, nápaditá režie, výborní herci a úžasná hudba. Na tenhle film sem se opravdu hodně těšila, i když sem vlastně nevěděla o čem je. Je o životě... je o tom, že láska je krásná... Je o tom, že láska pěkně bolí... Je o tom, že muž nikdy nepochopí ženu... Je o tom, že žena nikdy nepochopí muže... Je o tom, že i když si myslíte, že nehledáte lásku, celý život neděláte nic jiného... a jednou ráno se probudíte a víte, že... 90 %

Zlatá sedmdesátá (1998) (seriál)

"Ne, kočku ti nekoupim, ale můžeme přestat splachovat záchod, to výjde na stejno". Já z tý hlášky málem umřela :D Nejdřív sem dala 3*, ale po asi šestidílnym maratonu sem musela o * výš. Je to prostě p*del! 75 %

Hodinu nevíš... (2009)

Těžko popíšu svůj pocit z tohoto snímku, každopádně je to hodně depresivní... Celkem dobře natočeno a zahráno, ta "kostelní" hudba mě přiváděla téměř k šílenství (stejně jako účes hlavní postavy :). Vlastně sem vůbec neměla v úmyslu se na tenhle film dívat, jelikož české filmy moc nemusím... doporučil mi ho kamarád. A já sem i ráda, že sem do toho šla, páč byl pro mě velkým překvapením a ač si to možná až tak úplně nazaslouží, mu dávám 4*. 75 %

Chci to! (2007)

Prcičky na britský způsob? Kdeže. Tolik nesympatických lidí v jednom filmu sem asi nikdy neviděla (především John z ústředního dua a pan Perry). Pár "jokeů" bylo celkem vtipnejch, ale na víc jak 2* to nevidim. 45 %

G. I. Joe (2009)

Já sem dostala přesně to, co jsem očekávala a tím pádem jsem naprosto spokojena. Mě ten film prostě a jednoduše bavil... takže účel splněn. Vůbec se nebráním pokračování. Mimochodem je celkej zvláštní vidět v americkym filmu holku, kterou jsem před lety potkávala před školou... :) 80 %

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

Mě se teda líbila víc jednička. V tý mi opravdu tuhla krev v žilách a bylo tam pár scén, na který se prostě nezapomíná (např. vylejzání z podposlete). Dvojka mi příjde taková moc béčkojdní (ty jo, to je krásný slovo :). V podstatě už jen kopíruje s tím, že je tu novinka v podání reality show. Neříkám, že je to špatný slasher, ale jednička byla o něco málo lepší. Závěrečná scéna s miminem byla prostě vtipná. 60 %

Transsibiřský expres (2008)

První polovina je tak strašně o ničem, že ta druhá, ve které se začne konečně něco dít, to na víc jak 2* nevytáhne. Myslim, že spousta lidí to po chvíli vzdá... a ani já k tomu neměla daleko, ale když sem přežila těch prvních 50 minut, tak to konečně začalo vypadat aspoň trochu nadějně... 40 %

Penelope (2006)

Nejvíc na mě zapůsobilo posledních cca 5 min., do té doby sem se přikláněla spíš ke 2*. Christinu Ricci nemám ráda a asi ani nikdy mít nebudu. James McAvoy je v tomhle filmu (no nevěřila bych, že to někdy o něm řeknu) sexy a Reese je prostě sladká (ostatně jako skoro vždy). A nakonec je z toho hezký půměr. 60 %

Malý Nicky - Satan Junior (2000)

Asi nejhorší Sandlerovka, co jsem viděla. Neřikám, že sem se nesmála, ale ne zrovna často a Sandler je tady na mě až moc velkej retard. A co tu dělali Arquette, Witherspoon, Tarantino nebo Weathers mi je záhadou. 40 %

Hvězdné války podle Turka (1982)

Věřte nebo ne, dostala sem tenhle film pod stromeček od bráchy. A to z toho důvodu, že věděl, že jinak mě nedonutí se na to podívat. Přesto, že sem aspoň trochu věděla do čeho jdu... nechápu, nechápu, nechápu.... a už vůbec nechápu, jak ti dva to mohli odehrát s naprosto vážnou tváří. A samozřejmě - ať žije trampolína. Btw u Mattyho komentáře sem málem umřela... já měla asi čtyři záchvaty smíchu za sebou... protože on to vystihl naprosto dokonale. 60 %