Dům voskových figurín (2005)

Elishin ufiknutý prstík je zmiňován snad v každém druhém komentáři. Přiznávám, že takhle scéna se mi taky líbila, ale třeba taková Jaredova prostřihnutá achilovka taky nebyla k zahození :D Z nějakýho důvodu jsem se tomuhle snímku dlouho vyhejbala a myslím si, že kvůli Paris Hilton. Ale obecně co se hereckýho obsazení týče, je to takovej průměr a Paris jim to nijak zvlášť nekazila. Pár dobrých scén, hodně lekaček, roztékající se dům, atmosféra... to bych asi vyzdvihla. Celkem slušnej průměr. 65 %

Stahovák (2009) (pořad)

Což o to... ty videa vesměs vtipný jsou, ale k tomu mi stačí youtube a nemusí kvůli tomu vznikat tv pořad. A Kotek s Mádlem... debilové. 15 %

Legie (2010)

Moje cesta k tomuhle snímku byla opravdu krátka. Vůbec sem nevěděla, že existuje... náhodou jsem na něj klikla, prohlídla fotky, přečetla o čem je... za pár min. byl stažen a já ho sledovala. Je pravda, že z toho mohl být mega hustej apokalyptickej kultovní nářez, což se nestalo (ale já to ani nečekala), páč tenhle film má spoustu chyb (který jsem si uvědomila až když skončil). A chápu, že někomu může připadat to téma se zlejma andělama, démonama a apokalypsou divný, ale mě jako velkýmu fanouškovi "Supernatural" (kde se poslední série nic jinýho neřeší) vůbec nevadí - naopak. A nemůžu si odpustit poznámku o tom, že Paul Bettany is hot angel (jak je tohle možný?!). 75 %

Karanténa (2008)

Původně jsem chtěla dát jen 3*, jenže pak sem si řekla, že by to bylo neobjektivní. Když to srovnám s RECem je to o něco málo slabší... na druhou stranu, kdyby REC neexistoval byly by to prostě 4*. Je ovšem otázkou proč vůbec tenhle film vznikl... a to pouhý rok po vzniku originálu. I když ona to zas taková záhada nebude... $$$ 80 %

Krutá rasa (2006)

Obecně si myslim, že točit film, ve kterym jsou "ti zlí" psi, neni dobrej nápad. Jelikož patřim mezi ty, co se svym psem sdílej i lože, tak se mi teda ne úplně dobře kouká na to jak to chudáci schytávaj pěstí, baseballkou, šípem... i když jsou "zmutovaný". Celkově to nebylo zas tak špatný jak se mi po první půlhodině zdálo, takže lepší 2*. 50 %

Zatracení (2002)

Na tomhle filmu jsme byli asi v dévátý třídě se školou v kině. A v těch 14 letech mě to nadchlo, ale to sem byla mladá a ..... :) Takže na podruhé o x let později moje očekávání nebylo tak zcela naplněno, ale na druhou stranu to není žádnej průser a český kinematografii to ostudu nedělá. Od toho jsou tu jiný český "skvosty", že? 55 %

Keith (2008)

Obyčejný, ničím nový, lehce klišoidní... a co jako?! Jsou prostě dramata, který mě absolutně míjej, vůbec v nich nevidím to, co se ostatním zdá tak úžasný... ale Keith... tam sem to našla. Moc pěkný film (a kdybych se nemusela jít učit na zítřejší zkoušku, tak si ho dám znova). Mimochodem Elisabeth Harnois je narozena v roce 1979, takže hrála teenagerku Natalii ve svých téměř 30 letech. 85 % // Po dvou dnech "uležení" zvedám o hvězdu. 90 %

Avatar (2009)

Viděno bez 3D efektů, snad to někdy napravím. 85 %

Kids (1995)

Poprvé sem Kids viděla, když mi bylo asi 14 a dost mě to zasáhlo... Téměř o 10 let později mě zasáhl uplně stejnou silou znovu. Není to dokonalý film, možná není ani dobrý... ale je zvláštní, v něčem jedinečný. 60 %

Zombieland (2009)

To je dilema... hodně těžké se rozhodnout mezi 3 a 4 hvězdama. Je zajímavý, že jde často o mnohem brutálnější a nechutnější záležitost než by si dovolil normální hororovej zombie film, a přitom to v poho prochází, páč je to komedie :) Woody byl skvělej. Tak hodně dobrý 3*. 70 %