Zápisník jedné lásky (2004)

A teď si představte, jak by to asi vypadalo kdyby ty hlavní role fakt dostala Britney Spears a Justin Timberlake. Brrrr.... Bože chraň. 80 %

Nic než pravda (2008)

Já si teda neumim představit, že bych se vzdala rodiny a hnila ve vězení kvůli neporušní svých zásad (ono přece hodit to na druhého je tááák jednoduché). I touha Matta Dillona - dostat ji - mi přišla ujetá. No vlastně oběma šlo o to samé (akorát stojí tak trochu proti sobě) - neporušit svoje zásady. Kate Beckinsale sem poprvé viděla v charakterní "no-latex" roli a musím říct, že mě dost mile překvapila. Vlastně celý to herecký obsazení bylo hodně slušný. 80 %

Pád do tmy 2 (2009)

To, že vznikne Dvojka mě trochu štvalo, páč to uplně zkazilo dojem z konce Jedničky. Ale jinak to není úplně špatný, ovšem původnímu filmu se vyrovná jen těžko. Potěšili (opět) neznámí herci, kteří nehrali vůbec zle. Ten úplný konec... nevím, nevím. On takový ten doubleend nemusí být vždycky to pravý. A řekla bych, že je tu jedna scenáristická díra, ale nechci spoilerovat. 65 %

Taxidermia (2006)

Já sem tak mimo, že vůbec nevim, co napsat... ono se to vlastně ani nedá napsat, tohle se must see. Jeden z nejoriginálnějších, nejbizardnějších a nejfilozofičtějších filmových zážitků poslední doby. Nedokážu říct, co se mi na tom "líbilo"... a když si tu čtu komentáře uživatelů, kteří dali odpad! většinou s tím co napsali souhlasím, jenže... hmmm... nevím, je to někde uvnitř mě. 90 %

MacGyver (1985) (seriál)

Ty jo, kolik mi tak mohlo bejt, když to dávali? R. D. Anderson byl a pořád je strašně pěknej chlap a ta nezapomenutelná znělka... no nelze jít pod 4*. Přibližně stejná situace jako u Vražedného pobřeží... prostě těžká nostalgie. 75 %

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Kromě hudby a Adama Brodyho, kterýho žeru... tu neni dobrýho zhola nic. Já se nudila, konec mě taky nenadchnul... a opět mě vytočil název, Bacha, kouše!, co to má jako dpč bejt?! Ale oceňuju odvahu mít u postele poster Evil Deadu, já tam mám "jen" Freddyho Krugera :) 45 %

Před soumrakem (2004)

Tak sem si myslela, že se na "druhý díl" podívám tak do týdne, abych to měla ještě v živé paměti. Vydržela sem 6 hodin. Ta písnička ke konci v podání J. Delpy mě dokonale rozsekala (nebo rozložila na molekuly?). A konec jen prosté nicneříkající a přitom tak výmluvné: "Já vím". Řeknu Vám, tahle věta mi zní hlavou hodně často... 90 %

Před úsvitem (1995)

Teda tomuhle filmu sem nedávala moc šancí... jako, že by mě měl dostat 105minutový rozhovor dvou herců?! Pche... Jenže dostal!! Do Jesseho (E. Hawke) sem se zamilovala asi po 5 minutách. Ve velmi blízké době se vrhnu i na Před soumrakem a moc se těším. 90 %

Rec 2 (2009)

Ne vyloženě zklamání, ale... Jednička byla jednoduchá, přimočará... a to se mi líbilo. Dvojka je spletenec všemožných podivností, kde se virus mění v posedlost ďáblem! WTF?! A to ostatní je takový vzduchoprázdno. Jakoby tvůrci vymysleli tuhle "superpointu" a to ostatní tam jen tak naplácali, aby tam něco bylo. Atmosféra, strach a jakési vtažení do děje, které fungovali u jedničky, sem u dvojky nenašla. Líbilo se mi napojení na předchozí díl, návrat Manuely Velasco a ten brutální kněz taky docela ušel :) Hlavně záleží na tom, jestli se ztotožníte s tím "zvratem". Kdo ano, bude spokojen, kdo ne, bude zklamán. Já sem na vážkách. Od potencionální trojky nevím, co čekat... ale určitě se na ní podívám. 60 %

Pirát silnic (2007)

A ona to byla nakonec docela p*del. Hot Rod je prototyp totálního losera, kterej se stane kaskadérem (i mě by to šlo líp), páč jeho otec byl taky kaskadér... nebo nebyl?! :) Jako ono to trapný je, ale takovym přijatelnym, milym způsobem. Přiznám se, že pár vtipům sem asi neporozumněla, ale některý byly skvělý. Andy Samberg je sladkej a hezky se mi na něj kouká. Jo a ten českej název... to je zase perla (teď sem chtěla udělat smailíka s očima vsloup, ale takovej asi neexistuje :). 60 %