The High Cost of Living (2010)

prijemne zamysleni se nad tim, ze pred svymi ciny neutecete, tak jako se neschovate pred svym svedomim, pokud ho mate. i kdyz je to prijemne natoceno, bez velkych gest a scen, tak to ve mne hlubokou stopu nezanecha. navic nerada to rikam, ale Isabelle byla o dost lepsi nez Zach, trochu mi to prislo, ze si hrani povrchniho floutka az moc uzival.

Vyměřený čas (2011)

Hezky natočený, základní myšlenka zajímá, ale "logika" fungování toho světa mi uplne unikala, na jednu strana takova luxusni technologie (hodinky) v tele, ktera se asi implantovala uz novorozenatum, na druhou stranu tam nemaji mobil.... a tahle nedomyslenost mi vadi.

Válka Bohů (2011)

Na tohle jsem se tesila a to hlavne z duvodu - Henry Cavill. Tak dlouho jsem mu prala poradnou hlavni roli a tady dokonce mohl ukazat nejen ten svuj uzasny kukuc, ktery je ztelesnenim "jeste chlapec/skoro chlap" :),ale i luxusni telo :) bohuzel jsem na mobilu nemohla dostatecne ocenit ty barevne efekty, spis me stvalo neuveritelne temne pozadi, na ktere bylo nemozne se za denniho svetla vubec divat .... no, takze mi tu zbyl jen priserny pribeh ... a ten teda mel co delat, aby drzel vubec nejak pohromade, logiku to nemelo zadnou. Obzvlaste pocinnani Dia a hlavne jeho umysly pro me byly totalni zahadou... jediny, kdo jednal logicky byl asi Hyperion. No zkusim se na to nekdy podivat v klidu doma, at vychutnam i ten vizual filmu a snad i bez korejskych titulku :), Henry Cavill mi za to asi stoji ... jo a panenska vestkyne na to musela mit fakt chut, protoze dle meho se na nej vrhla pri prvni mozne prilezitosti, mi tam uplne chybelo nejake jejich sblizovani, natoz poznavani.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Příliš mnoho zpomalovaček, který ubírají na dynamice, zápletka tuctová, koukat se na to dá, ale jinak .... příliš dlouhá stopáž a zážitek z filmu, který nemá dlouhého trvání.

Vrtěti ženou (2011)

3,5* za hezkym tematem se skryva obycejna romanticka komedie, ktera v podstate nicim neprekvapi, pokud tedy pro nektere pany neni prekvapenim, ze zeny se daji uzasne stimulovat, jen to chce trochu prace... :) a za nespokojenou, trudomyslnou a posmutnelou zenou je v podstate jen nedostatek uspokojeni, to fyzicke casto kraci ruku v ruce s tim dusevnim... kez by si to vsichni panove vzali k srdci a snazili se sve (hlavne sve ;) zeny uspokojovat a uspokojovat a uspokojovat. Amen.

Zrození Planety opic (2011)

4,5* ja jsem s pokracovanim nadmiru spokojena. dokonale vystihnute emoce a vyvoj opice, ktera chce nekam patrit ...a mezi lidma to neslo. jako prequel vysvetlujici vyvoj opic, ktery bylo v 1. dile, to funguje. A ta mala opicka pijici to mleko z lahve, jak chlap davajici na ex pivo, rozkosny :)

Znovu a jinak (2011)

jo, pripadam si obcas presne jako young adult, takze nektery sceny mi prisli hodne presny, i kdyz prijemny podivani to neni. proste citit se ztracen, bez smyslu a jen tak bloumat zivotem neni pocit, ktery by si nekdo pral. Charlize je neskutecne presvedciva, ta zenska vam bude lezt na nervy. Od Reitmana zatim nejslabsi film a malokomu se asi bude libit, jen "neco" v nem pro me bylo, proto 4*

Ženy sobě (2011)

Ja se v Annie videla, ja se v ni u nekterych scen brutalne poznavala az to bylo neprijemne nastaveny zrcadlo. Vetsina tech "kamaradek" vykazovala rysy mych kamaradek a známých. Ta tlusta byl extrem a ulet a protoze tech uletu tam bylo vic (ty spolubydlici-sourozenci byl nezkoustnutelny ulet2), tak jen za 4*, protoze jinak to bylo nadprumerne dobrý. A ze to bylo hystericky ... no my zensky jsme hysterky. A Wilson Phillips - Hold On - stahuju a nesu kamaradce jako prekvapeni :)

Underworld: Probuzení (2012)

Diky bohu, ze je to tak kratky, ale jinak je to už 4x vyvařený čaj, tudíž chuti nevalné až žádné, a to mi první šálek hodně chutnal.

Šťastný Nový rok (2011)

režisérská rutina, která je rok od roku horší. Vhodná akorát na tu moji cestu busem domu. Sv. Valentýn ještě šel, ale tohle už o poznaní nudnější. holt Láska nebeská byla první a zabrala si Vánoce a navíc britský humor je vtipnějsí, takže to vyhrála to na celé čáře. Marshall to chtěl zopakovat a nejdřívě si zabral Sv. Valentyn, ted to byl Silvestr a doufam, ze pristi (tento) rok nepřijde část III ... tipovala bych to na oslavy 4. července :)