Navždy spolu (2012)

Průměrná romantika a nezachrani to ani to, že je to podle skutečného příběhu...emoce na mé straně nulové a Channing uz zacina taťkovatět.

Dokonalý smysl (2011)

Ten konec jde na dřeň... možná je to tímhle neveselým obdobím, kdy pořad bojuju a tak proto mě tenhle film tak dostal. Protože Vás nutí za každou cenu bojovat o místo na slunci, protože přes všechny sračky, co Vás v životě potkají, pořád stojí bojovat za každou další minutu života....Přitom ještě 15 minut před koncem jsem si řikala, je to dobrý, je to hodně dobrý, ale 4*, jenže ten konec, to je prostě víc jak dobrý. Kdo k tomuhle psal scenar, protoze jako napad je to vytecny... A pred panem reziserem smekam.. po Hallamovi jsem nepochopila, jak mohl natocit neco tak diametralne jinyho jako je Samec a ted se divim znovu, jak mohl natocit zase neco tak uplne jinyho...

Vražedný souboj (2007) (seriál)

4,5* napeti udrzi az do konce. urcite se najde hodne veci, ktere se daji vytknout, ale klady prevazujj :)

Jasné nebezpečí (1994)

Chapu, ze v roce 1994 to mohla byt bomba, ale bohuzel s 15letym odstupem film uz nechtěně pusobi jako Béčko. Některé scény (hlavně ty, ve kterých je Defoe) jsou nechtěně velmi úsměvné ;)

Nedotknutelní (2011)

Milé pohlazení po duši a lekce v optimismu. Nic víc, nic mín. Nedostalo me to kolen, nerozesmálo na celé kolo, nerozbrečelo jak želvu, znovu si to nepustím.

Perníkový táta (2008) (seriál)

1 serie 6 dilu ... nevim proc jsem si myslela, ze to ma byt komedialni serial... ale tohle pro me v podstate depka, kdy jste jako clovek zahnani pred otazku volby a musite si vybrat a tohle neni takova ta obycejna kazdodenni všední volba, coz na me nepusobí uplně nejlíp, takže žádná příjemná podívaná, ale dobře zpracovaný seriál, kde je logický vývoj postav, takže je to hodně uveritelný takže o to víc depresivnější.... jeste jsem se nerozhodla, jestli hodlam ve sledování seriálu pokračovat.

Jen trošku štěstí (2006)

To jsem videla v roce 2007 v letadle, průměrný, ale jeste si to pamatuju, tak to nemohlo byt hrozny :)

Tokio! (2008)

Několik pokusů to dokoukat a vzdávám to. První povídka, pul hodina nudy, kdy cekate, co se zacne dít a po pul hodine se slečna promění v židli... to jsem nepobrala. Pointu jsem nenašla. Druhá povídka ... dala jsem asi tak 5-8 minut a doslova jsem trpěla tím, že mi to přišlo úplně mimo. Magořina bude to pravé slovo. Třetí povídku jsem jen zkusmo dala pár vteřin z půlky děje a definitivně jsem to zabalila, že to zkoušet ani nebudu. Pro mě je to mega filmařská intošina.

Jeden musí z kola ven (2011)

Jako dítě jsem milovala Bodieho a Doyla a i jiné snímky s podobnou atmosférou a tématikou a tenhle snímek mi to připomněl v té nejlepší podobě. Stará klasika, stará atmosféra a je to poctivě natočeno. Celou dobu jsem přemýšlela, kdo bude krtek...