Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Videla jsem to jednou i zhulena a to byl totalni masakr :) 26.12.2019 ...jak řekl můj táta, přece se na to nebudeme dívat po 50tý znovu. Budeme, protože to pořád baví :) "a já budu sledovat maminku"

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film)

Na tohle se muzu divat porad.... to je tak nadcasova zabava :) aneb "Na mě se můžeš spolehnout" Vasek (syn), Luboš (otec)

Odcházení (2011)

Koukala jsem na to fitku přesně 30 minut pri behani, bez zvuku a mohu s klidnym svedomim rici, ze tento kousek videt ani nechci. Plejada vsech nasich nejznamejsich hercu, kteri by, kdyz by to točil Havel, hrali v čemkoliv.

Přizdis*áči (2011)

Prci prci prcicky se mi hodne nelibily, ale u tohohle kousku jsem se nekolikrat od srdce zasmala...a casu straveneho nad timto kouskem vubec nelituju, dostala jsem presne to, co cekam od teen komedie. Skoro mam chut dat i 4*, ale obcas az prilis mnoho fekalniho humoru na ukor toho britce trefneho. Co me nejvic prekvapilo byl ten "televiznimu hlasatel" pred csfd premierou v kine, mi bylo temer stydno i za nej, jak nam film uvadel s neuveritelnou strojenosti, ze jsem si pripadala jak mala holka ve skole, co posloucha vyklad nudneho pana ucitele.

Bláznivá, zatracená láska (2011)

Musim rict, ze Hrisnej tanec me uplne odrovnal .... tohle kdyby nejakej typek uvedl do praxe... se mnou...tak jsem jeho ;) Jinak samozrejme velmi prijemna podivana, ale na druhou stranu, nektere udalosti byly proste prilis pritazene za vlasy na to, aby to bylo na pet hvezd..... SPOILER: Ksakru, vypadalo to, ze je s ni nekolik tydnu a nevedel, jak se jmenuje prijmenim !!! By me hned prvni napadlo se zeptat a nejsi nahodou spriznena s jednim mym kamaradem?!!! A tohle byla jen jedna z tech nejvic pritezenych za vlasy.

Třetí skoba pro Kocoura (1983)

Hodnotim s odstupem času, kdy jako malé slečně se mi to hrozně líbilo a nikdy jsem si to nenechala ujít v TV. Nevím, jak bych na to koukala ted...

Začátky (2010)

Film pro citlivky. Jsem citlivka. Velmi velmi pomale tempo... ktere sedne malokomu, zaměřené vic na pocity, které vnímáte skrze minimalistická gesta než na nějaké dialogy.... Film o vyrovnání se smrtí blízké osoby, o ovlivněním tím, jaké manželství měli naši rodiče a jak se to pak promítá do našich vztahů, o hledání důvery ve vztahu a víru v budoucnost toho vztahu. Při pohledu na Ewana, který má pořád ten klučičí pohled, u kterého se z každé ženy stane samaritánka, která by ho chtela z jeho ztracenosti zachránit, jsem si rikala, jestli jsem neudelala chybu, kdyz jsem ho pred casem ve sve Topce vymenila za Fassbendera.

Věc: Počátek (2011)

Mně se to líbilo a už ted mám pocit, že bych se za to měla obhajovat. Když jsem někomu říkala, že na to jdu, tak se mě pak zeptal, jestli mám ráda horory, horory nesnáším, řekla jsem, že tohle za horor nepovažuju (fakt ty kategorie filmu jsou tu občas trochu zavádějící), že spíš to považuju za sci-fi alá Vetřelec, což se mi i potvrdilo. Samozřejmě, že to nemá atmosféru Vetřelce, ale přesto jsem chvílemi skutečně byla napjatá. Jediný,co bych vytkla je, že mě nic nepřekvapilo a že vlastně ve filmu nebylo nic originálního. Není to bomba, po které by člověk zustal sedet s otevřenou pusou, ale dle mého dobře odvedená filmařská a triková práce. Original si bohuzel nepamatuju, i kdyz dle traileru mam pocit, ze jsem to v detstvi asi videla. 4,5*

Muži, kteří nenávidí ženy (2009)

Vzdy si musim nejdrive precist predlohu a pokazdy se mi to vyplati. Knizkou jsem byla nadsena a jeste ten den, co jsem docetla knihu (vcera), jsem si koupila dalsi dva dily a dneska zkoukla film. Zklamani, ma to sice nejakou atmosferu, ale i kdyz opominu, ze to nemuze dosahnout toho napeti z knihy.... nemuzu se zbavit pocitu, ze ten film je vic libivy nez je mi mile. Naomi hraje skvele, je presna, bohuzel Nyqvist mi prijde spis jako takovy mily postarsi strycek... Craig bude lepsi :) Porad nechapu a nepochopila jsem ani v knizce, jak nekdo dokaze zaridit, ze posta je schopna 40 let doporucit balicek vzdy na den presne z ruznych mist sveta!!! To je podle me skutecne nemozne, obzvlaste, kdyz to posilate obycejne :)