Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Po pěti měsícíh po shlednutí mohu říct, že jsem si nepamatovala ani název filmu a z filmu jen velmi málo. Když si vybavuju svoje dojmy z filmu zpětně, tak si pamatuju, že tam bylo pár dobrých scén, za kterých si to zasloužilo alespoň ty tři hvězdy, ale zbytek nuda zabalená do intelektuálního hávu, dobrá pro intoše na filmové festivaly.

Lovci hlav (2011)

Možná, protože jsem toho moc nečekala, tak jsem byla tak nadšená. Mně se dokonce líbil i ten konec. Ty zvraty pro mě byly skutečně něčekaný, fakt jsem netušila, co za chvíli přijde a to, jak třeba Roger vydržel dlouho nemrkat, na to jsem zůstavala koukat s otevřenou pusou. Já byla fakt napjatá, jak to skončí a ještě jsem se u toho smála. Nevídané! Jsou to hodně silný 4*, ale líbila se mi atmosféra v kině Světozor, byla jsem ráda, že jsem netleskala po skončení filmu sama a že většina diváku neutíkala z kina při začátku titulků, tak proto nakonec těch 5*. Jen houšť takovýchto předpremiér.

Berlin Calling (2008)

Asi špatná konstelace hvězd, ale dokoukala jsem to až na třetí pokus a to se mi hrozně nechtělo. Dvakrat jsem to dávala při cestě busem směr homeland, ale pokaždý jsem u toho vytuhla, což se mi stává zřídka a na třetí dodívaní jsem se neskutečně překecávala. Není to špatně natočený, ale neosloví to asi každého. Komu se to líbilo, doporučuji podobný film http://www.csfd.cz/film/209030-its-all-gone-pete-tong/

Rychlá rota (1989) (seriál)

Co dodat, ano, prvni šli "My z Kačerova", což bylo oproti Chipovi a Dalovi pohádka pro nejmenší... ;)

Gumídci (1985) (seriál)

Uplne bych zapomnela na tenhle serial (diky Wyschi za pripomenuti ;). Prestoze jsem uz byla odrostlejsi, tak jsem si po revoluci tyhle pohadky (chip a dale a gadgetka byl druhý hit) strasne uzivala - neumerne svemu veku, ale to tehdy vsichni moji spoluzaci, myslim, ze by dnesni pubertaci neverili, ze jsme tohle tehdy žrali a navíc se za to ani nestyděli! Uprimne doufam, ze jednou budu mit deti a s temi detmi se na to budu znovu divat :) A doufam, ze se ti moji fakani nebudou chtit divat na jiny pohadky!

Poslední Mohykán (1992)

Nespočítám, kolikrát jsem to viděla a ta hudba... jedna z nejlepších, co jsem kdy ve filmu slyšela. 25.12.2019 po několik letech jsem si jeden ze svých nejoblíbenějších filmů dala znovu od začátku a vcelku ... a pořád je to dobrý a má to tu nejlepší filmovou hudbu ve filmu.

Pokání (2007)

Po shlednutí jsem se hystericky rozbrečela v kině a nebyla jsem schopna se utišit... dobehly titulky a ja porad nebyla schopna to vstřebat .... vstala jsem, neschopna slov a hledala tichou utechu... a muj byvaly pritel vstal, objal me a drzel... a tak jsme tam stali v objeti a ja brecela...

Věčný svit neposkvrněné mysli (2004)

Na prvni shlednuti uzasny, na druhe shlednuti dokonalost. A tu dokonalost nejde vstřebat při prvnim shlednuti, prostě nejde.

Maximální limit (2005)

Neco mezi 3 az 4*. Na jedno shlednuti dobry,a ale prave jen na to jedno shlednuti. Par vybornych hlasek, ktery tu jsou ruzne zminovany, za me vede ta, ze zadna droga ti neda ten pocit, ktery mas, hodis kostky a cekas, co padne....

Tintinova dobrodružství (2011)

Už uvodní dlouhé titulky me nudily a to jsem nečekala, že se stejně nudit budu po celý zbytek filmu. Tintin je podle me film pro deti a jen pro deti, at uz s 3D či bez něho. Animace krasna, dabing uchazejici, ale porad je to dabing. Na druhé shlednutí by mě nikdo nedostal, usnula bych.