Velké vítězství (1992)

Neni to zadna bomba, ale velmi prijemny film, ktery nemuze nikoho urazit.

Madonna: Blond Ambition - Japan Tour 90 (1990) (koncert)

Miluju tanec a skvele tanecni choreografie. A Madonna tohle na svych koncert predvadi. Tenhle koncert jsem na VHS videla mockrat a presne tolikrat jsem na to i tancovala v puberte v obyvaku svych rodicu, takze pro me je tohle kultovni zalezitost :)

Tělo jako důkaz (1993)

horsi verze Zakladniho instinktu. Vzdy je mi lito W.Dafoe, proc se az prilis casto zahazuje v prumernejch az spatnejch filmech a prestoze Madonnu miluju, tak musim rict, ze herecka to neni.

Magnolia (1999)

Genialni a nadherne. A lidske. Presne takhle si predstavuju film, ktery vas nabije vsemi spektry emoci a hlavne... proste obcas prsi zaby :) a jedna z nejvic padnoucich roli Toma Cruise, ty jeho hlasky jsem si jednoho casu dokonce i vypsala jako nezapomenutelne perly :) A skvely soundtrack. 95%.

Opilí láskou (2002)

Po genialni Magnolii jsem se prilis tesila na dalsi kousek a pak jsme jen nechapave koukala, na co se to vlastne koukam. Pro me cisty prumer.

Prolomit vlny (1996)

Me prvni setkani s Trierem a souhlasim s tim, kdo ho nazval citovym vyderacem. jeho filmy jdou do morku kosti a ty pocity, ktere mam pri shlednuti jeho del, jsou proste a jednoduse velmi neprijemne. A ty pocity ve vas zustavaji jeste dlouho po shlednuti. Rozhodne mu nelze uprit, ze na jeho filmy se neda zapomenout . Jen ja nepatrim mezi lidi, ktere by vyhledavali tyhle pocity, proto se jeho tvorbe spis vyhybam, i kdyz uznavam, ze je umeni to takhle natocit.

Boxer (1997)

Civilni, jednoduche, velmi dobre.

Shrek (2001)

Muj prvni shlednutej velkej animak a dle meho nejlepsi animak vubec.

Let číslo 93 (2006)

Vite, jak to dopadne a presto mate celej film husi kuzi a nakonec vas stejne zaver prikova do sedadla.

Stmívání (2008)

Kdyby mi bylo -nact, tak verim, ze by to pro me byl kultovni film a predlohu bych mela prectenou nekolikrat, protoze uz podle filmu knizku tipuju na poutave cteni. Jenze -nact uz mi hodne dlouho neni, takže jistá předvídatelnost a viditelné zaměření se na vkus nactiletych me tolik neoslovuje, ale i presto musim priznat, ze film me bavil, coz je co rict, protoze jsem to chtela uz od prvnich minut vypnout diky naprosto neuveritelne spatne kvalite, kterou jsem stahla a jeste navic me neschopnosti na to najit presne nacasovane titulky. Skvele zahrane Kristen i Robertem a skvela scena s baseballem, i kdyz mi chvili trvalo nez jsme prisla na to, kde je pointa te hry :) Na pokracovani se urcite podivam, ale vyhledavat to nebudu. 70%