Insomnie (2002)

Nejslabsi Nolanuv film. Kam se ztratilo napeti?

Madisonské mosty (1995)

I po tretim shlednuti je to porad pro me stejne silny zazitek a pokazde ukapne slza pri scene, kdy Meryl je v aute s manzelem a Clint v aute za ni, pevne svira kliku od dveri a rozhoduje se a Clint v aute za ni. Ty skromne rozhovory bez prikras, se spoustou nejistoty... muze to vypadat neatraktivne, ale pro me tak skutecne... Aneb laska bez silnych slov a velkych gest, ale o to opravdovejsi.

Oko dravce (2008)

Prekvapuje me to nizke hodnoceni tady. Hlavni myslenka filmu mi prijde naprosto genialni, natoceny je to taky slusne, i kdyz poslednich dvacet minut filmu bylo uz trochu na hrane., zklamana jsme rozhodne nebyla. Velka skoda te nestastne zaverecne sceny, ktera film zbytecne shodila.

Zápisník jedné lásky (2004)

A mne se to proste libilo. A opravnene to vyhralo cenu MTv za nejlepsi polibek roku :) Rachel mi sice neni vubec sympaticka, ale Ryan to za ni vynahradil nad ocekavani.

Let's Dance (2006)

Po dlouhe dobe se konecne zase zacly tocit tanecni filmy a ja se svoji slabosti pro tanec tenhle film nemuzu hodnotit jako film obecne. Ja si proste cas sledovanim tanecnich cisel neskutecne uzivam. V zanru tanecnich filmu 85%. Jen by me zajimalo, proc tomu distribucni spolecnost vymyslela do cestiny jinej anglickej nazev. Stupidita.

Let's Dance 2 (2008)

Miluju tanecni filmy a ocekavam od nich pouze uchvatne tanecni cisla, ktere me nadchnout natolik, ze si je pak na youtubu budu sjizdet jeste nasledujicich par dni. Temto filmum pak i odpoustim a velkoryse prehlizim mizive scenare, ale nejak ty tanecni sceny pospojovat musi, takze veskere sceny mezi temi tanecnimi beru jako prestavky :) rozhodne pokrok od jednicky, nejen co se tyce tanecnich cisel, ale i ty "prestavky" se daji lip preckat. Jestli bude trojka, opet si ji hodlam uzit na velkem platne :) Proste film pro milovniky tance. Jinak Robert Hoffman je vynikajici tanecnik a choreograf, ale herec prisernej. V zanru tanecnich filmu to ma u me 90 %

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Takhle si predstavuji romantickou komedii, na kterou jsme se podivala nekolikrat a porad se smala, takze urcite se jeste nekdy znovu podivam. Princezna Sofie ala Krul valečník je nezapomenutelne :) V zanru romanticke komedie to ma u me 95%. ... 13/1/21 znovu jsem zkoukla vetsi cast filmu a zase jsem se od srdce usmala ....zvedam ze 4 na 5, proste ma oblibena romanticka komendie :)

Milenec (1992)

Uzasne na rvni shlednuti. Uzasne i na shlednuti druhe... a pravdepodobne i treti. Ucite bych to zaradilo do top zebricku nejlepsich milostnych scen :) A hlavne uz dlouho si preji sehnat knizni predlohu a precist si.

Letec (2004)

Hezky obrazky, ale uplne mi v tom filmu chybelo neco, co by ve me vyvolalo jakekoliv emoce.