• Thriller

La Meute (2010)

Poměrně jsem se na tenhle film těšil, bohužel jsem byl zklamán.Totální absence nějakého scénáře mě asi vadila nejvíce.Některé scény jsou proto fakt WTF!Nevím zda to byl záměr, ale filmu určitě neprospěl.Bohužel ani hnusáci mě ze židle nezvedli, páč kus gumy na ksicht snad dokáže přilepit každej.Ale uznávám, že tato guma byla alespoň hezky tvarovana. :-) Takže když to shrnu, nebejt páru úsměvnejch momentů a neodehrávat se to na francouzským venkově je to skoro na odpad.

Podivný příběh pana Josefa 2 (2012) (amatérský film)

No upřímně nic moc.Na regulerní českej hororovej počin si musíme ještě počkat.Tohle je jen taková blbinka.Technická realizace ještě jakž takž jde, ale zbytek je hrůza.Děj 0,napětí 0, humor 1, erotika 0,5.Smutné!

Cashback (2006)

Neuvěřitelně pohodovej film.Moje srdcovka!

Home Sweet Home (2013)

Poměrně koukatelný thriller s třemi, jo vlastně čtyřmi lidmi a jedním domem.Vcelu napínavé, jen mě ten psychouš přišel ve všem tak šíleně pomalej.no celkově ten film nikam nepospíchá.Fajn závěr s překvapením.Až mě napadá,proč ti naši nadšenci místo sraček jako Poslední výkřiky a nějaký čepele nenatočí něco takovýho....

Ooru naito rongu 2: Sanji (1995)

Hodnotím 3*,ale jen pro to,že jsem minulému dílu dal 2.Jinak to teda není žádný šlágr.Co k tomu dodat.Koncept filmu mě přijde takřka stejný jako u jedničky, jen se trošičku přitvrdilo.A tím trošičku myslím TROŠIČKU!Čtu tu zdejší komentáře typu jeden byt a hektolitry krve,kastrace malým nožíkem, postel pokrytá krví a exkrementy,jeden z nejbrutálnějších filmů co jsem viděl.Hahaha.No já nevím asi jsem divnej,ale tohle je zkrátka šikmooky drama jak ma bejt, nic víc.Uťáplo s brejlema co si dělá ve volnym čase panenky se tu zaplete s bandou nějakýho homouše co ho strašně žere a pozvánim domu na véču a ponižováním jedný sjetý šlapky se mu snaží ukázat jak je hrozně cool.No dál se to žene v očekávanym duchu a tak se tohle uťáplo se svejma kamarádama nedobrovolně ocitne v onom bytě toho hlavního buzíka v grandiozním finále.No co dodat?Je to fakt grandiózní!Několik hlav propíchlejch katanou a hrátky s mega zapalovačem.Nebo to byl autogén?Každopádně zívačka!Jo malem bych zapomněl.Kastrace malým nožíkem!Píchat nožem do kalhot nacpanejch slámou je fakt na psychiku(zvuky stejně jako u orálu odvedeny na jedničku :-)).A i ten záběr na postel znečištěnou krví a exkrementy me zkazila následující scéna, kdy spolu hlavní aktéři týdle fakt nechutný zábavy laškují ve vaně.Asi jsem strašně drsnej člověk,ale tenhle film mě na prdel fakt neposadil!

Zeljonyj Slonik (1999)

Abych pravdu řekl, nevím jak hodnotit.Těžký, depresivní film s několika solidníma prasárnama odehrávající se z valné většiny v nějakém sklepě v havarijním stavu.Musím přiznat, ze zavěrečná 20 minutovka na mě celkem zapůsobila.No rozjelo se to do netušenejch výšin.:-) Čumim,že to natočila ženská.Hodnocení osciluje mezi odpadem za první hodinu která je doslova o hovně :-) a 5ti hvězdou za závěrečnej twist.

Konečná (2013)

Tak jakpak nám dopadla Ji-un Kimova stáž v Jú es ej?No béčko jak vyšitý.Takhle nablblej scénář jsem už delší dobu neviděl, ale o to tu tak nejde.Já se totiž bavil.Příjemné prostředí(mě ta krajina okolo mexický hranice zkrátka dostává), sympatičtí herci a zkrátka na všech je poznat, že se při natáčení asi docela bavili.Takže palec nahoru a jednu radu na závěr.Ji-un Kime vrať se nám zase domů a natoč něco osobitějšího! P.s. Prochy SBK on přesedl z vrtulniku do auta pro to,že je ta corveta rychlejší než vrtulnik! :-)

Mama (2013)

4* s hodně odřenýma ušima.Tenhle typ hororu mě nějak na lopatky nedostává.Ale musí se uznat, že forma je precizní.Bohužel v druhý půlce mama začne bejt vidět tak často,že to táhne atmošku hoodně dolu no a ten závěr je jak z nějaký pohádky.

Lunapark smrti (1985)

Vcelku ucházející.Polovina se toho tváří skoro jak teen film, ale se závěrem přejde vzájemný oťukávání mezi sourozenci a místní bandou v celkem ucházející thriler. Jako jednohubka dostačující.

Maniak (2012)

Originál jsem zatím neviděl,tak není s čím porovnávat.Jinak nemám moc co bych vytknul.Osumdesatková hudba výborná, ženský sympatický, gore ucházející,atmosféra taky nechybí.Třošku mě mrzelo jen docela absurdní jednání vraha.To neměl vůbec žadnej pud sebezáchovy?