• Thriller

Méďa (2012)

Počáteční mírné rozpaky vystřídalo nadšení a musím uznat, že jsem si TEDA užil.Scénář není nic světoborného, ale o to tu ani nejde.Scéna na večírku genilní!A k tomu ještě spoustu hezkejch bab v ženskejch rolích.Silné 4*. :-)

Total Recall (2012)

Co k tomu dodat.Mrzí mě současný trend přetáčení klasik a nechapu Wisemana, že se uvrtal zrovna v tohle.Jeho Smrtonosná past mě dostala a čekal jsem od něj určitě něco jiného než přetočení Total recall. Ale co už. Alespoň se dočkáme slušně řemeslného zvládnutého filmu s několika cool momenty, vizuálními vychytavkami a sexy manželkou. Jinak to ovšem žadná hitparáda není.Film drží nad vodou svižné tempo a pohled na Kate Beckinsale, Jessicu Biel.

Cat Run (2011)

Určitě stojí za pozornost. Sice jsem už dlouho neviděl takhle kostrbatej scénář, ale na filmu je jasně vidět, že se moc vážně nebere, takže se mu to může prominout. Jinak bych vypíchnul docela nekompromisní brutalitu, občas dobrou hlášku a kupu pěknejch ženskejch.

Chained (2012)

Zajímavé psycho drama okořeněné trochou exploitation a krve.Nemám moc co bych vytknul.Poměrně dobrá atmosfera s výborně podkreslující hudbou.Škoda jen řady logických mezer, ale i tak paráda.

Hunger Games (2012)

Jedna hvězda za pěknou hlavní hrdinku jinak je to fakt bída, která ukazuje sílu marketingu a bídu amerického mainstreamu. Absolutně nechápu úspěch tohoto filmu. Vypadá to jak za pár kaček, táhne se to jak smrad, je tam spoustu logických chyb. A ten scénář :-). Kecy o mírotvorcích a reprodrozdech hovoří za vše. No bylo mě z toho fakt k pláči. Tolikrát tu zmiňovanému Battle Royale to nesahá ani po palec na noze.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Sunu tam 5* po shlédnutí 1 dílu 18.10.2012 a několika videí na JOJ archiv.Jako čuměl jsem na to s otevřenou hubou.Neuvěřitelné! Tv Prima se svou show se muže jít zahrabat 10m pod zem.Tady se jde fakt na krev. Ve srovnání s českou reality o několik levelů jinde!. Ten ironicky komentátor jasně za 5*.Nemám slov!Jasně vystihující komentář Smok.:-)

Žraločí invaze (2012)

Žádná hitovka to teda není.Škoda nevyužitého potenciálu prostředí.Triky veskrze nic moc, 3d to jen kazí, občas to člověku až zvedne obočí co se tam děje a hlavně se tam místo akce většinou jen trapně plká.Škoda a vypadalo to nadějně.

Swerve (2011)

Ale jo,dalo se to.Sice jsem čekal víc, ale určitě stojí za vidění.Fajn konec!

Zbav nás od zlého (2009)

Podobný koncept filmu jako slavni Straw dogs,ale pro mě ještě o něco lepší.

Pod kontrolou (2008)

Tak tohle se mi fakt líbilo! Struktura vyprávění, zvraty, postavy.....Už jen jak se vyhrotí silníční kontrola v podání 2 svérázných policajtů.Doporučuju.