• Thriller

Kronika (2012)

Scénář v podstatě nula,ale v závěru jako ukázka realizačních schopností řežiséra dechberoucí.Co on dokázal za těch pár šupů natočit, nechapu.60%.

Muži v černém 3 (2012)

Pro mě určitě překvapení.Začátek sice nevýrazný,ale po první čtvrtce se film celkem solidně rozjede.Humor není sice tak čitelný,ale o to víc jsem si užíval drobných narážek,kterých je film plný.V druhé půlce pak parádní 60tky no a Andy Warhol no comment.:-)Nenudil jsem se ani vteřinu.80%

Colombiana (2011)

Vyměnit řežiséra a mohlo to být celkem fajn, tenhle pán by totiž uspal snad i hada.3 hvězdou slabě nadhodnocuji.

Nebezpečná známost (2005)

Parádní psycho bohužel s težce předvídatelným koncem.Ale co taky jiného vymyslet,že.:-)

Zátah: Vykoupení (2011)

Mám k tomuto filmu sice menší výhrady.(repetetivnost dění v druhé půlce, celkově scénář)Ale v rámci žánru naprostá špička jaká tu už dlouho nebyla.90%.

Vzteklina (2010)

Zajímavej koncept filmu.Na to,že to zabiják prakticky celý prospal slušnej bodycount!:-)

Underworld: Probuzení (2012)

Musím tomu filmu třošku zvednout reputaci.Jako nějací upíři a lycani mě prakticky nezajímaj,ale co se musí uznat,je to fakt řežba,která jede prakticky od zažatku do konce.Čert vem plytký děj.Při takhle krátké stopáži se zkratka nemáte šanci nudit.Cool natočeno,byť s několika nevydařenymi efekty.70%

La cara oculta (2011)

Španělé jako skoro vždy nezklamali.Důkaz,že i s minimem herců,krve a střídmým rozpočtem se dá udělat řádnej napínák.Napínavé od začátku do konce.Jen mi zážitek z filmu třošku zkazil závěr.Obvykle na tom nějak nelpím, ale ja bych chtěl vědět,jak to celé dopadlo.Menší dovětek by neškodil.(Vrátli se?? :-)) Slušnejch 70%.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Trochu mi tam chyběl nějaký lepší příběh, ale jako pocta kinematografii to funguje dokonale. Dech beroucí technická stránka, která snad každého musí dostat do kolen.90%.

The Divide (2011)

Nemůžu jinak,než za plnej počet.Kašlu na to,že se tam někdy děly nelogické věci,či nebylo vysvětleno,co se tam stalo.Mě to vůbec nevadilo.A to jsem čekal nějakou zívačku z bunkru.Tenhle film mě fakt dostal.