• Thriller

BloodRayne (2005) odpad!

Tak na tohle zprznění mé oblíbene počítačové hrdinky do smrti nezapomenu!!!Smaž se v pekle Uwe!

Brestská pevnost (2010)

Po dlouhé době opravdu vynikající válečný film.95%

Zatímco spíš (2011)

Škoda pomalejšího tempa,asi bych k hodnocení ještě něco přihodil.Hlavní hrdina válí a jeho eskapády mě občas vykouzlily na obličeji úsměv.K tomu jěště povedená sousedka vyděračka a je o zábavu postaráno.Parádní film s perfektním koncem!

Uvnitř (2007)

Nemůžu jinat,než za plnej počet.Bylo to peklo,ale i po těch letech co jsem to viděl,tak si to pamatuji.A já čekal nějakej mainstream.:-)Ten kdo něco snese,doporučuju!!!

Angst (1983)

1 den na svobodě z pohledu psychopata.Živočišný film co se jen tak nevidí.Kamera naprosto úžasná.Celý film sleduje propuštěného kriminálníka a jeho skutky.Ten herec v hlavní roli je naprosto přesvědčivej.Ani bych nechtěl vidět,jak by to pokračovalo,kdyby se mu povedl realizovat plan s hosty v restauraci.Procenta strhávám za herecký výkon tý mladý ženský v domě.Kdyby to lepší podala tak je to za 100,takhle 90%.Potvora...

Ichi the Killer (2001)

Dobrej maglajz.Takashi si nebere servítky.Násilí na ženách bežná věc a celkově je to takové divoké.Hlavně nekoukat na cenzurovanou verzi,která před časem vyšla v Levných knihách.Co jiného dodat.Vostrý dílko!!!

Studená ryba (2010)

Japonci jsou šílenci a to jako bez diskuze.Film neustále střídá žanry,člověk fakt chvilema nevěděl co si o tomto snímku má myslet.Závěrečnej twist neuvěřitelnej.Ocení spíš ten co má již něco nakoukáno.U mě určitě tak 80%.

Vůně kávy (2011) (TV film)

A já se tak těšil.Film se natáčel poblíž mého bydliště.Je to děs.Scénarista to sfouknul asi za 5 min a katastrofu potvrzuje vyčerpaný režisér Olmer.Pane Olmere užívejte radši důchod a za kameru už raději ne.Takový plytký a nevrazný děj se jen tak nevidí.Až je mi z toho výsledku smutno.Hvězdu tak za Simonu Chytrovou,nebo spíš za její vzhled.No a taky z nostalgie k místům,kde se natáčelo.

Hotel Paradise (2012) (pořad) odpad!

Nemám slov.Jak může televize investovat peníze do něčeho takového.Nechápu jak muže toto ještě někoho zajímat.Viděl jsem tak jeden díl zběžně,ale tak uniformní účinkující jsem v životě neviděl.Toto opravdu néééé.Odpad jak vyšitej!!!!