• Thriller

The Divide (2011)

Nemůžu jinak,než za plnej počet.Kašlu na to,že se tam někdy děly nelogické věci,či nebylo vysvětleno,co se tam stalo.Mě to vůbec nevadilo.A to jsem čekal nějakou zívačku z bunkru.Tenhle film mě fakt dostal.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Hodně silné 4.Úzasný vizuál,perfektní režie a dobře hrající herci.K tomu ještě spousta nápadů a hromada vtipu.Zkrátka tuhle jízdu jsem si užil,jak jsem předem opravdu nečekal.Prosím,prosím další díl!

Výměna manželek (2005) (pořad)

Dám tři hvězdy.Hodnocení osciluje mezi odpadem a pětihvězdou.Vše jen záleží na výběru rodiny.Howgh..

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

No asi tak ze 2 hvězdy.Koukat se na to dá,ale co je to za farmáře?Pořád se tam motaj jen okolo sena,nějakej chod farmy je mi úplně záhadou.Farmář neseje,neorá,neošetřuje,nesklízí?Cítím se ochuzen!Ale možná je to je profesní úchylka,ale prostě mi to tam chybí.Taková romantická procházka v obilním lánu.:-)

Přizdis*áči (2011)

Komedie tohoto typu nemám opravdu rád.Nevím,jestli za to může nějakej alkolol či jiný podpůrný látky,ale mě se to líbilo.Uznávám,že to je někdy vcelku nechutný a svým rodičům bych to opravdu nepustil,ale hlavní představitelé,ale i množství postav okolo jsou tak neskutečně jetý,že mě to dostalo.Dobrej party film.

Vesnice roku (2011) (studentský film)

Jako studentský film ok.Opravdu zdařilé exteriéry a milí herci.Bohužel je to řádně za vlasy přitažené,jako člen obecního zastupitetstva jsem se opravdu musel smát nad těmi nesmysly.Díky vcelku krátké stopáži se mi to zdálo takové na půl cesty,ale jinak jako jo.

Seznam smrti (2011)

Co k tomu napsat.Pro me tak mezi 60-70%.Prvni 2/3 fajn.Bohuzel tim koncem to posrali.Myslel jsem,ze se to nejak smysluplneji vysvetli,ale porad nevim co si mam myslet.(a to nejsem zas na nejaky prehnany vysvetlovani vysazenej).Mam problem s chovanim postav i dejem.No a samotnej zaver mě přišel jak ze Srpski filmu.škoda zklamání.

Bez dechu (2011)

Tak toto bylo opravdu slabé.Scénář bez nápadu vršící tuny klišé,nenápaditá režie.Zkrátka nuda.A ještě něco.Ten herec v hlavní roli jako fakt bída.40%

Mission: Impossible - Ghost Protocol (2011)

Tak 75%.Scénář mi příliš nenadchnul a hlavní padouch byl opravdu matný.Na mě příliš přetechnizované,až někdy zůstává rozum stát.Po akci v Dubaji filmu zřetelně dochází dech.Ale jinak natočeno parádně.Útěk z vězení,akce v Kremlu,Dubaji...První dvě třetiny opravdu nenechávají vydechnout.

Vendeta (2011)

Určitě 4 hvězdy,protože tohle jsem snad v českých poměrech ještě neviděl.Rape & revenge film v Česku?Ale ano.Já myslím,že docela funguje.Dobrá kamera,napětí a i nějaké ty oběti.Filmu by určitě prospělo rychlejší tempo a trochu více té brutality,ale i tak určitě stojí za zhlédnutí.