• Thriller

Maniak (2012)

Originál jsem zatím neviděl,tak není s čím porovnávat.Jinak nemám moc co bych vytknul.Osumdesatková hudba výborná, ženský sympatický, gore ucházející,atmosféra taky nechybí.Třošku mě mrzelo jen docela absurdní jednání vraha.To neměl vůbec žadnej pud sebezáchovy?

Nespoutaný Django (2012)

Tarantinovi jsem moc nevěřil, ale opět mě dokázal překvapit.Skvělý film!!!Rozhodně must see!

Zabiják Joe (2011)

Tak to jsem teda od Friedkina nečekal, že v 78 letech bude mít větší koule, než většina současnýho Hollywoodu. Výživná story o jedný fakt jetý rodince a psycho zabijákovi. Poměrně málo akce a ukecaný příběh odehrávající se pouze v několika lokacích ale vůbec nevadí.Výborně zahraný dramo po jehož konci jsem ještě několik minut koukal s neuvěřitelným výrazem ve tváři. :-)

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Ale tak jo.Dostal jsem to co jsem od toho čekal.Zkrátka Pán prstenů 4.Ale co se taky dalo čekat?Nádherný exteriéry, jinak trochu rozvláčné.Ale rozhodně stojí za vidění.

Pí a jeho život (2012)

Barvičky,snová atmosféra, barvičky atd.Technicky parádní film s nezapomenutelnou atmosférou okořeněný naboženstvím a spoustou otázek.90%

Metro (2013)

Vcelku dobrý katastroficky film, který kazí četné odlehčující momenty (nebo jsem snad něco nepochopil) a občasné WTF jednání postav. Scéna zatopení a havárie metra je ovšem natočena bravurně!

Biting Elbows: Bad Motherfucker (2013) (hudební videoklip)

Nemám slov,neuvěřitelný! Jedno z nejlepších videí co jsem viděl!!!!!!!!!!!!!!!!!!